Najkrajšie Vianoce s Kollárovcami

Podujatie Prievidza

Najkrajšie Vianoce s Kollárovcami

Prežite aj vy nádhernú predsviatočnú atmosféru so skvelými a charizmatickými hudobníkmi obľúbenej kapely Kollárovci. Zaznejú vianočné, goralské i autorské koledy a nebudú chýbať ani najväčšie hity v jedinečnom prevedení. Koncert „Najkrajšie Vianoce s Kollárovcami“ sa uskutoční v sobotu, 19. decembra 2020 o 17.00 h v Kine Baník Prievidza.
KOLLÁROVCI
originálne zoskupenie mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu. Stáli fanúšikovia tak dobre vedia, že ich vždy čaká nádherný hudobný zážitok, na ktorý budú ešte dlho spomínať. Ak ste ešte na koncerte Kollárovcov neboli, je najvyšší čas to napraviť a vidieť na vlastné oči skvelú hudobnú šou.
Vstupné: 16,00 €. Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza.
Nenechajte si ujsť tento fantastický koncert, ktorý do vašich sŕdc vdýchne pokoj a radosť vianočného času. Tešíme sa na vás!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatiePyžamo pre šiestich
Dom kultúry, Prievidza
Mafiánske historky 2 - Csabova pomsta
Overené podujatieMafiánske historky 2 - Csabova pomsta
Mestský Kultúrny Dom, Dubnica nad Váhom
OTVORENÉ MANŽELSTVO
Overené podujatieOTVORENÉ MANŽELSTVO
Divadelná sála, Posádkový klub (Dom armády), Trenčín, Trenčín