Nájomný Beat

Podujatie Bratislava

Nájomný Beat

Kapela Nájomný Beat je bratislavská multižánrová eventová cover-kapela zameraná na domáce aj zahraničné hity (okrem iného od interpretov I.M.T Smile, Kabát, Gladiátor, Elán, Smokie, Bryan Adams, Beatles, Elvis Presley, Lenny Kravitz, Daft Punk a iných).

Vznikla v roku 2021 zo 4 skúsených hudobníkov s rozmanitou hudobnou históriou.
Lukáš Grega (spev, gitara) sa v minulosti venoval umeleckému spevu, účinkoval v muzikáloch a spieval vo viacerých projektoch a speváckych zboroch počas štúdia na Slovensku, Hong Kongu a USA. Jozef Milko (sólo gitara, vokály) hral v niekoľkých hudobných zoskupeniach a okrem iného sa spoločne s Matejom Koreňom predstavil v roku 2010 na Eurovízii. Juraj Kalász (basgitara) multižánrový hudobník známy hlavne ako jazzman a hudobný publicista. Ako basgitarista začínal v bluesovej formácii Jay Mood. Juraj Ščibrány (bicie) bol členom v minulosti známej kapely AC+, s ktorou okrem iného vystupoval aj v hudobných televíznych reláciách. Pôsobil aj v kapelách Rockoko, Chaos a Requiem.

O 19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
TOMÁŠ KLUS - CÍTÍM TOUR 2022
Overené podujatieTOMÁŠ KLUS - CÍTÍM TOUR 2022
STARS auditorium, Bratislava
Huun Huur Tu 2022
Overené podujatieHuun Huur Tu 2022
Veľký evanjelický kostol, Bratislava
SUM 41 + SIMPLE PLAN
Overené podujatieSUM 41 + SIMPLE PLAN
Incheba Expo Aréna, Bratislava
FÍHA Tralala
Overené podujatieFÍHA Tralala
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
The Neighbourhood
Overené podujatieThe Neighbourhood
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava