Najväčšia výstava stanov na Slovensku

Podujatie Ružomberok

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Výstavy a veľtrhy
Web podujatia:
vystavastanov.sk/
Web organizátora:
www.adamsport.eu
Ďalšie podujatia v meste Ružomberok
Podrobnejšie informácie: adamsport@adamsport.sk
 
Prídte si užiť víkend plný zábavy a potešenia pre všetky priaznivcov spánku pod holým nebom či už je to bivakovaním na horách, s rodinou a priateľmi v kempe, pri vode počas letných dovoleniek alebo letných festivalov až po expedičné stany a rodinné caravany.
Všetko na jednom mieste v reálnych podmienkach, príď si pozrieť najväčšie množstvo druhov postavených stanov na Slovensku.

Vyberiete si zo širokej ponuky stanov, spacákov, karimatiek  a kempingových doplnkov v tých najlepších cenách na Slovensku v zľavách až do - 60%  
 
Veľmi radi privítame rodiny s deťmi, pre ktoré sme pripravili množstvo atrakcií a sprievodných podujatí ako sú ukážky policajných zásahov so psovodom, ukážky hasičskej techniky, požiarnych zásahov, vyhliadkové lety na vrtuľníku,  výstava modelárov, motoriek, lietadiel,tandemové zoskoky, nafukovacie atrakcie, animátorske hry pre deti,.. a množstvo dalších atrakcií 

Všetci, ktorí si zakúpia akýkoľvek produkt budú zaradený do žrebovania o hodnotné ceny.

Vyhraj svoj Veľký rodinný stan Husky Boston.

Viac informácií nájdete http://vystavastanov.sk/

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Adam šport s.r.o., Patrik Lupták
Fotografie Adam šport
Pridať fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.