Národné matičné slávnosti 2017

Podujatie Trnava

Národné matičné slávnosti v City Arena

Nákupné centrum CITY ARENA sa počas tradičného trnavského jarmoku stane dejiskom Národných matičných slávností.

Práve týmto podujatím vyvrcholia oslavy 154. výročia založenia Matice slovenskej.

Bohatý dvojdňový program, ktorý sme pripravili pre všetkých návštevníkov City Arena je určený a zaujme všetky vekové kategórie.

Ťažiskovým programom podujatia budú vystúpenia domácich i zahraničných folklórnych súborov.

Dňa 8.9.2017 sme pripravili v interiéry City Arena pre najmenších návštevníkov školu remesiel pre deti s pracovníčkami Domu Matice slovenskej Nitra, Žilina a Šurany, kde si deti budú môcť preveriť svoje remeselnícke zručnosti a odnesú si peknú pamiatku na tento deň.

8.9.2017 vystúpia súbory:

Lužičianka z Lužianok, FS Cífer, Radosť Veľké Lovce, Uľančanka Pusté Úľany, Trnavček z Trnavy, Šurianka zo Šurian, Ujlakčanka z Veľkého Zálužia, Krpčiarik z Dunajskej Stredy, Krojovanka Zemianske sady, Matičiarky z Košíc, Zametski koreň Chorvátsky tamburáši, Pustakerčanka z Pustých Sadov, Jaročan jarok, FS Rjeka, Tamburáši Šurany, Kepežďanka z Hájskeho, Slnečnica z Dunajskej Stredy, Čerhovčan z Bardejova, Javorina z Prešova, Liptáci z Ukrajiny, Haviar z Rožňavy

9.9.2017 výstúpenia súbory:

Čerdavanka z Rumanovej, Pobedimčan z Piešťan, Čerhovčan z Bardejova, Teplanka z Teplíc, Haviar z Rožňavy, Šurianček s Robom Kazíkom, Valčan z valče, Jeseň z Partizánskeho, Jatelinka z Abrahámu, Kesanka z Bánova, Matičiar z Levíc, Vrbovianka z Levíc, Janíkovská studnička z Janíkoviec, Lidovec z Nitry, Močenskí speváci z Močenku, Detský FS Čáry, Liptáci z Ukrajiny, Matičiarky z Košíc, Šintavan zo Šintavy, Javorina z Prešova, Dychová hudba Šurovanka zo Šúroviec.

Tešíme sa na vašu návštevu!

#cityarenatt #trnava #cityarenatrnava #cityarena #folklornesubory

Miesto konania podujatia: City Arena - nákupné centrum, Kollárova 20, Trnava
Dátum začiatku podujatia: 8. Septembra 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 9. Septembra 2017 21:00
Pravdepodobné súradnice: 48.3732N 17.5933E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Národné matičné slávnosti v City Arena

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: City Arena - nákupné centrum
Fotografie
Podobné podujatia