Naše práce 2 | Výstava

Podujatie Košice

Naše práce 2 | Výstava
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Výstavy a veľtrhy
Web organizátora:
www.vymenniky.sk
Ďalšie podujatia v meste Košice
Podrobnejšie informácie: vymenniky@k13.sk

Slávnostné otvorenie výstavy „Naše práce 2“ sa uskutoční 2. októbra od 17.00. 

Výstava je pokračovaním projektu „Naše práce“, ktorý bol realizovaný v septembri 2016. Podobne ako pred rokom, aj teraz sa na výstave prezentujú grafické a dizajnérske práce žiakov študijného odboru Propagačné výtvarníctvo.

Výtvarné práce vznikli v minulom školskom roku. Výstava poskytuje pohľad do tvorivého procesu žiakov a prezentuje aktuálnu koncepciu a smerovanie študijného odboru Propagačné výtvarníctvo.

Mladí autori návštevníkov prekvapia sviežim a súčasným vizuálnym jazykom. Zároveň ich presvedčia o kvalite, ale aj o ich schopnosti vytrvalo a cieľavedome pracovať na dizajnérskych projektoch (ilustrácia, dizajn loga, reklamná kampaň, dizajn informácií, orientačný systém, produktový dizajn, riešenia verejných priestorov, exteriérové a interiérové prvky).

Výstava Naše práce 2 sleduje tvorbu žiakov študijného odboru Propagačné výtvarníctvo s cieľom získať záujem verejnosti a najmä záujem žiakov základných škôl.

Výstava potrvá do 12. októbra a sprístupnená bude utorky a štvrtky od 10.00 do 18.00 alebo po telefonickom dohovore s kultúrnou mediátorkou výmenníka Beátou Andrejkovou na čísle 0918 937 332.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Výmenníky
Fotografie
Podobné podujatia