NATURE enviro-hudobný festival

Podujatie Jahodná

NATURE enviro-hudobný festival
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Koncerty, Prednášky, besedy, kurzy
Web podujatia:
festivalnature.sk/
Web organizátora:
festivalnature.sk/
Ďalšie podujatia v meste Jahodná
Podrobnejšie informácie: radka@festivalnature.sk
Rekreačné stredisko Jahodná pri Košiciach sa stane dejiskom vôbec prvého enviro - hudobného festivalu svojho druhu na Slovensku. Festival NATURE sa bude konať krátko po letnom slnovrate, 26. -28.6.2020, a spojí výnimočnú hudbu s údernými debatami o životnom prostredí. 

Sima Martausová, Korben Dallas, Dennyiah, Martin Geišberg, Wandererove segry, Akustika, Maok či Lomnické Čháve , to je len zopár lákadiel hudobného line up-u. K nim sa pridajú diskusné stany, kde budú fundovaní odborníci rozoberať pálčivé environmentálne témy. Kanaďan Allan Bussard sa podelí so skúsenosťami z rozvojovej Afriky, Lenka Mynařová prezradí, že aj použitý fritovací olej nemusí byť na zahodenie, Daniela Laluhová vysvetlí, prečo treba veci radšej opravovať ako vyhadzovať. Diskutovať príde aj europoslanec Martin Hojsík, vedúci zastúpenia Európskej komisie na Slovensku a bývalý český minister životného prostredia Ladislav Miko, klimatológ Milan Lapin, organizátori prvej klimatickej konferencie na Slovensku Daniela Piršelová a Peter Krajčík, Adela a Viktor Vinczeovci, Yehuda Tagar, Marek Bohunický, Ján Stránsky, Juraj Hipš a ďalší. Diskusie bude moderovať Kristína Tormová a Radka Kovaľ Mazáková.

Festival je viacgeneračný a vrelo pozýva celé rodiny. Program je koncipovaný tak, aby si každá veková kategória prišla na svoje . Pripravuje sa SRANDA stan, v ktorom bude kúzelník Wolf, cvičenie jogy, tvorivé workshopy či stand-upy Lukáša Latináka.V príjemnom tieni to bude fantastická oddychová platforma pre každého.  K tomu všetkému nesmie chýbať chutný eko catering mysliaci aj na vegetariánov či vegánov, pokus o čo najmenšie množstvo odpadu na festivale, eko stanové mestečko a veľa ďalších sprievodných aktivít.


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Steel Monkey
Fotografie
Podobné podujatia
Koncert Horkýže Slíže
Overené podujatieKoncert Horkýže Slíže
Peterská Bašta, Svatopeterská 85, Hlohovec
Koncert Horkýže Slíže
Overené podujatieKoncert Horkýže Slíže
Peterská Bašta, Svatopeterská 85, Hlohovec
Koncert skupiny Hrdza
Overené podujatieKoncert skupiny Hrdza
Zichyho kaštieľ, Divín
ZA TAJOMSTVAMI GLANZENBERGU!
Overené podujatieZA TAJOMSTVAMI GLANZENBERGU!
Glanzenberg, lokalita, Banská Štiavnica, Banská Štiavnica