(NE) BOJTE SA V ZÁMKU

Podujatie Zvolen

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Kino
Web podujatia:
www.sng.sk
Web organizátora:
www.sng.sk/sk
Ďalšie podujatia v meste Zvolen
Podrobnejšie informácie: lektori.zvolen@sng.sk

25.10. o 18:00 hod.                                                                                                                                   Odobrať z priateľov                                                                                                                                           USA, 2014, 83 min

Laura Barns bola obyčajná stredoškoláčka, pokým sa na internete neobjavilo video, ktoré do nechutných detailov zachytilo, ako sa opila na večierku. Doteraz obletovaná kráska neustála túto potupu a spáchala samovraždu. V deň výročia jej smrti sa partička spolužiakov „stretne“ na videochate, kde riešia klasické teenegerské problémy až do chvíle, kým sa do skupiny nenabúra neznámy užívateľ s prezývkou Billie227, ktorý chce vedieť, kto „zavesil“ na internet to nelichotivé video. Za pravdou ide doslova cez mŕtvoly. 

27.10. o 18:00 hod.                                                                                                                                           Mama                                                                                                                                                   Španielsko/Kanada, 2013, 100 min

Protagonistkami tejto hororovej lahôdky sú dve malé sestry, ktorým sa podarilo úplne samým prežiť päť rokov v divočine. Keď ich našli, živé a relatívne zdravé, všetci hovorili o zázraku. Nikto netušil, že na ich prežití mohli mať podiel aj iné, omnoho temnejšie sily. Ich strýko, ktorý ich dostal do opatery, si postupne začína klásť otázku, či si s dievčatkami nepriviedol domov aj niekoho ďalšieho.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: SNG Zvolenský zámok
Fotografie
Podobné podujatia
Uršuľa Ferenčuková: SVET (PODĽA) URBANA
Uršuľa Ferenčuková: SVET (PODĽA) URBANA
Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
NARUŠENÝ
NARUŠENÝ
Kino Mostár, Brezno
CHRUMKÁČI
CHRUMKÁČI
Kino Mostár, Brezno
HURÁ DO DŽUNGLE
HURÁ DO DŽUNGLE
Kino Mostár, Brezno
After: Sľub
After: Sľub
Kino Mostár, Brezno