Nedeľa plná zážitkov

Podujatie Rožňava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Podujatia pre deti, Športové podujatia
Web organizátora:
www.roznava.sk
Ďalšie podujatia v meste Rožňava
Podrobnejšie informácie: lenka.lestakova@roznava.sk
21. august nás na Námestí baníkov od 16.00 bude čakať zlúčený program. Tak ako na plagáte uvádzame o program sa postará Centrum voľného času a pridá sa k nim aj Banícke múzeum, ktoré kvôli dažďu nemohlo prezentovať so svoje aktivity 31. júla. Čaká na Vás teda množstvo športových aktivít, ryžovanie zlata, a kreatívne dielne Galérie Baníckeho múzea.
Program je určený pre celé rodiny. V prípade nepriaznivého počasia sa aktivity Baníckeho múzea presunú do Galérie Baníckeho múzea na Námestí baníkov.

Účastnícke karty
Nezabúdajte so sebou nosiť svoje kartičky a zbierať pečiatky, vďaka ktorým môžete v nedeľu 28. augusta v žrebovaní získať zaujímavú výhru.
Ak budete mať aspoň štyri pečiatky a nemôžete prísť na Námestie baníkov 28. augusta, tak svoju kartu môžete po niekom poslať. Všetci na svoju kartu napíšte svoje meno alebo meno Vašej rodiny a telefonický kontakt, na ktorom Vás v prípade výhry môžeme kontaktovať.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mesto Rožňava
Fotografie
Podobné podujatia
Košické leto 2020
Košické leto 2020
Mestský park, Košice
VODA A KRV NAD VODOU
VODA A KRV NAD VODOU
Mestska Sportová Hala, Michalovce
Otvorené manželstvo
Overené podujatieOtvorené manželstvo
Historická radnica, Košice
HANIČKA A MURKO
HANIČKA A MURKO
Historická radnica, Košice