Nedeľný brunch: marcová edícia

Podujatie Bratislava

Nedeľný brunch: marcová edícia
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Varenie, Gastronómia
Web organizátora:
www.mareena.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: info@mareena.sk
Pre ľudí z iných krajín je často ťažké si zvyknúť na nové mesto, kultúru a dokonca jazyk. V Mareene je našou misiou vybudovať komunitu ľudí zo zahraničia a ľudí zo Slovenska prostredníctvom rôznych podujatí, workshopov a kurzov. Tentokrát vás pozývame na komunitný brunch.

Naše pravidelné brunche spájajú ľudí rôznych kultúr a prostredníctvom stolovania či prinesených domácich špecialít spoločne objavujeme, ako chutí svet.

Príďte si v nedeľu oddýchnuť do Mareeny, spoznať nových ľudí, ochutnať naše špeciality či pochváliť sa vašimi kulinárskymi kúskami.

Dvere majú otvorené aj vaši mini gurmáni, pre ktorých je pripravený detský kútik s knižkami, hrami či farbičkami.

*Vstupné je dobrovoľné. (Vyzbierané prostriedky budú použité na pokrytie nákladov a realizáciu podujatí tohto typu v budúcnosti.)
__

It can be hard to adjust to a whole new city, culture, and even language. At Mareena, our mission is to help build a community of internationals and locals through events, workshops, and classes.
This time, you have the opportunity to join us in celebrating our diversity through a community brunch.

Our monthly brunches connect people from different cultural backgrounds, let them share their home-made specialties and learn about the world through food. Come on out to one of our homey get-togethers, try out new cuisines and explore the stories behind the recipes.

Let’s spend a nice Sunday afternoon with us, meet new people and enjoy our specialities. You can also bring your own delicacy.

You can take also the youngest audience with you because there is a children’s corner with books, games or coloring pencils waiting.

*The admission is voluntary. (The money raised will be used to cover the expenses and to support future activities of this kind.)
Meno organizátora: O.z. Mareena
Fotografie
Podobné podujatia