Neřež trio - koncert 2018

Podujatie Prešov

Neřež trio - koncert

Skupinu NEŘEŽ by v kruhoch prešovského hudobného publika snáď ani nebolo potrebné predstavovať.

Ak by predsa: vznikla v roku 1998, keď sa Jarek Nohavica rozhodol vystupovať sám, bez kapely. Prvé personálne obsadenie Neřež bolo totožné s Kapelou Jarka Nohavicu. Neskôr boli súčasťou skupiny Magda Škardová a Pavel Plánka, následne po nahratí dvoch albumov prichádza hráč na klávesové nástroje Raven a bubeník David Uher. Skupina nahráva album Vianočne ladených piesní Slavná věc. Členovia Neřež dostávajú ponuku skomponovať hudbu k filmu Román pro muže a k seriálu Vinaři. So Zdeňkom Vřešťálom sa tejto úlohy ujal aj nový člen, perkusionista a flautista Robert Fischmann.
V zložení Benešovský (basa), Fischmann, Sázavský a Vřešťál vystupuje skupina Neřež dodnes. Všetky doposiaľ vydané albumy kapely nájdete na http://nerez.me/cs/diskografie-nerez/

Zhruba od roku 2012 spolupracujú Neřež so slovenskou speváčkou Katarínou Koščovou, s ktorou natočili album Vlakem na Kolín.
Slovenské turné k 20. narodeninám absolvuje skupina v triu v zložení
Zdeněk Vřešťál – spev, gitara
Vít Sázavský – spev, gitara, viola
Miloš Klápště – kontrabas

Srdečne pozývame!

VSTUPNÉ: 10 €

Vstupenky si môžete zakúpiť priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo rezervovať na info@literarnakaviaren.sk / 0905 688 665
Platnosť rezervácie vstupeniek končí 24 hodín pred konaním podujatia. Ak rezervované vstupenky nebudú vyzdvihnuté v tejto lehote, budú zaradené do predaja.

Miesto konania podujatia: ViolaPrešov, Tkáčska 2, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 6. Februára 2018 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 6. Februára 2018 19:30
Pravdepodobné súradnice: 48.995N 21.2415E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Neřež trio - koncert

Meno organizátora: ViolaPrešov
Fotografie
Podobné podujatia