Nerieš

Podujatie Poprad

Nerieš @RockFabric

Nerieš už majú na konte EPčko s názvom Zmrdi z roku 2011. To sa však netešilo práve veľkej pozornosti, čo ich však nezastavilo, práve naopak. Oplatilo sa čakať a viditeľný support od Kaliho či Strapa (Gabryell na skladbe Echo) ich určite motivoval. V tomto roku prišli s albumom Minimal, ktorý už môžeme označiť ako plnohodnotný a hlavne veľmi vydarený počin obohatený o hosťovačku od Strapa, Kaliho a Alexa.

Za spomenutie stojí aj skladba Milujeme túto dobu. Nerieš nám dokázali, že aj táto už pomerne klišé téma sa dá poňať opäť o trochu inak a hlavne originálne. Asi najsilnejšia opúšťačka Míňame lóve je jasným dôkazom toho, že Nerieš sa nebude zameriavať len na vážne témy a keďže k rapu patrí aj sebavedomie a ego. Celý projekt Minimal zanechá na poslucháčovi veľmi pozitívny dojem, a to tiež vďaka producentom, kde sa okrem spomínaného Maikyho činili aj Ján Lednický, Peter Pann, Amida, Esso a v neposlednom rade aj sám člen skupiny - Matej Straka, ktorého musíme pochváliť napríklad za titulnú skladbu. Na záver musíme určite vyzdvihnúť aj spracovanie klipov, ktoré, vyzerá to tak, sú súčasťou úspechu kapely. Práve skladby obohatené o vizuály zaznamenali tie najkrajšie čísla.

V poslednej dobe sa Nerieš teší veľkej obľube a mnohým úspešným spoluprácam s DMS a Logicom.

Vstupné: 5€

Miesto konania podujatia: ROCK Fabric, Podtatranská 149/7, Poprad
Dátum začiatku podujatia: 8. Decembra 2017 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 9. Decembra 2017 03:30
Pravdepodobné súradnice: 49.0558N 20.2863E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Nerieš @RockFabric

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: ROCK Fabric
Fotografie
Podobné podujatia
The Blackcrow
The Blackcrow
Stromoradie, Prešov
Beerfest Trenčín 2020
Beerfest Trenčín 2020
Areál výstaviska EXPO CENTER, Trenčín