Nessi Gomes

Podujatie Trnava

Nessi Gomes

Gomes, ktorá sa narodila na malom ostrove Guernsey portugalskej rodine, sprostredkúva vplyvy z oboch strán svojho etnika, pričom spája esenciu tradičnej, emocionálnej a "nadživotnej" ľudovej hudby Fado s britskou progresívnou modernou inšpiráciou.

Jej uznávaný debutový album Diamonds&Demons vyšiel v októbri 2016 a získal veľkú pozornosť médií a rozhlasovú podporu v Európe a Spojenom kráľovstve Za posledné 2 roky hrala v 25 krajinách vrátane veľkých festivalov v Európe.
A teraz má dokonalé "Ďakujem" tým, ktorí ju na jej ceste podporili: album odhaľujúci autentické a úprimné hľadanie svetla, hĺbky, nádeje a pravdy; umelecké hľadanie lásky a dôvery. Séria zložito detailných, strašidelne atmosferických a bujne textúrovaných avant-balád. Tu je hudobníčka, ktorej práca úkosom odkazuje na jej trápenie a prikyvuje Björk a Kate Bush, no je jedinečne jej vlastná, s portugalskými sklonmi a náznakmi nádeje a hrôzy.

35€

20:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia