Nestville Open Fest 2022

Podujatie Stará Ľubovňa

Nestville Open Fest 2022

Zaži severný Spiš s Nestvillom!
Posledný júnový víkend spolu odštartujeme 9.ročník Nestville Open Festu.

Nestville Park vás prenesie všetkými hudobnými štýlmi, sobotná noc bude patriť HIP-HOP-u, ale aj kvalitnej rockovej muzike, nedeľa poteší najmä všetkých priaznivcov folkóru a počas celého víkendu je pripravený aj bohatý program pre najmenších.

Čakajú ťa zábavné a zážitkové atrakcie:
Nestville Whisky zóna Tatra Balsam zóna Spišská pálenica Detská Fruxi zóna plná skvelých nafukovacích atrakcií Nestville Bocianí svet Nestville Farm Nestville Rodeo Show Výstava Frizských koní Planetárium

Dva plnohodnotné dni zábavy, oddychu a hlavne relaxu. Neodmysliteľnou súčasťou je aj Veľkolepý pyro-muzikálny ohňostroj!

Celodenná a fascinujúca
takto nazývame Nestville Rodeo Show, ktorá bude prebiehať v jazdeckej aréne za účasti skvelých jazdcov a najlepších koní.

Najmenší si samozrejme môžu vyskúšať jazdu na poníkovi a nielen to!
Čaká ich kúzelník Gabi a Šašulienka, maľovanie na tvár, foto s obľúbeným maskotom, balónová show, rozprávky: Polepetko a Princezná na hrášku, diskotéka so Šašom a mnohoďalších atrakcií!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia