NOC BOJOV 6 - Návrat kráľov

Podujatie Ružomberok

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Športové podujatia
Web podujatia:
www.nocbojov.sk
Web organizátora:
www.nocbojov.sk
Ďalšie podujatia v meste Ružomberok
Podrobnejšie informácie: 0904550960
Nasledovali svoje sny a odhodlane kráčali cestou, ktorá ich doviedla k úspechu. Prešli dejinami, stali sa výnimočnými a ľudstvo si ich zapamätalo. Vybrali si cestu, ktorá nebýva jednoduchá a vyžaduje si mnoho úsilia... Po piatich ročníkoch sa 19. marca v ružomberskej koniarni vrátia najväčší králi naspäť medzi povrazy. 

Šiesty ročník gala show NOC BOJOV sa bude niesť v znamení tých najlepších bojovníkov, ktorí sa predvedú v profi zápasoch podľa pravidiel MMA a K1. V ringu sa stretnú víťazi z uplynulých piatich ročníkov gala show v konfrontácií so zahraničnými súpermi. 

V úvode gala večera sa predstavia víťazi medzinárodnej KASprof Security Ligy, ktorí zabojujú o päť titulových opaskov. Čerešničkou bude zápas ex-superstáristu Pavla Kovalíčka, ktorý tento krát vymenil mikrofón za boxerske rukavice!

Program bude pokračovať ôsmymi profi zápasmi, kde zaznejú silné mená ako Tomáš Vašička (SK) Patryk Rogóź (PL), Dávid Skříšovský (CZ) Dariusz Zimolag (PL), či Denis Kušmírek (SK), ktorý si z minulého ročníka odniesol svoj prvý opasok WKN. O zápas večera sa postarajú slovenskí titani v K1 Vladmír Idrányi a Pavol Garaj, ktorý na Noci bojov ešte nikdy neprehral. Na tento zápas sa bude tešiť nielen celé Česko, Slovensko, ale určite celý svet... zo súboja však môže vyjsť ako kráľ len jeden.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: KASprof Security Agency
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.