NOC BOJOV 6 v Ružomberku

Podujatie Ružomberok

NOC BOJOV 6

Pozývame vás na VI. ročník Noci bojov.

Čas: 19. 03. 2016, 19:00 hod.
Miesto: Športová hala Koniareň v Ružomberku


Nasledovali svoje sny a odhodlane kráčali cestou, ktorá ich doviedla k úspechu. Prešli dejinami, stali sa výnimočnými a ľudstvo si ich zapamätalo. Vybrali si cestu, ktorá nebýva jednoduchá a vyžaduje si mnoho úsilia... Po piatich ročníkoch sa vrátia Králi naspäť medzi povrazy.

Šiesty ročník sa bude niesť v znamení tých najlepších bojovníkov, ktorí sa predvedú v profi zápasoch podľa pravidiel MMA a K1. V ringu sa stretnú víťazi z uplynulých piatich ročníkov gala show Noc bojov v konfrontácií so zahraničnými súpermi. Po prvý krát v histórií Noci bojov nás navštívi aj niekto z iného kontinentu! Bojovať sa bude o päť opaskov medzinárodnej KASprof Security Ligy. Diváci sa budú môcť tešiť na kvalitné súboje plné adrenalínu, či zaujímavých hostí. Už 5. ročník jedinečného podujatia zdvihol latku poriadne vysoko a tentokrát sa organizátori postarajú o poriadnu show!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia