Noc brain hackingu

Podujatie Bratislava

Noc brain hackingu

Už 7. krát tento rok spolu ponocujeme v KC Dunaj.
Ako hacknuť mozog, zlepšiť sústredenie, výkonnosť či ako sa dá pomocou skúmania mozgu zistiť na aké marketingové podnety reagujeme aktívnejšie?
3 skvelé a aj interaktívne prednášky, ktoré sa budú venovať témam - zlepšenie pozornosti, tréning mozgu a využitie poznatkov neuromarketingu v praxi.
Budete mať možnosť si priamo na mieste vyskúšať, ako funguje naša myseľ a ako si pomocou jednoduchých techník zlepšiť pozornosť.

Prednášajúci:
1. Drahomír Rozič, beTULOT - "Manuál k vlastnej pozornosti"
. bývalý profesionálny tenista a tréner. Momentálne mentálny kouč a tvorca metódy TULOT, ktorá v sebe spája spôsoby používania koncentrácie pri vrcholových výkonoch, zmenách rutín, trénovaní a učení sa.
Vo svojej prednáške "Manuál k vlastnej pozornosti" vám ukáže možnosti využívania metódy v každodennom živote, ktoré vedú k zvýšeniu koncentrácie a sústredenia.

2. Miriam Pavlovičová a Juraj Bilský, World of Brain,
Konzultanti v najväčšiom tréningovom centre mozgu na Slovensku - World of Brain, so skúsenosťami s vedením individuálnych ale aj skupinových neurotréningov. Na Noci sa dozviete ako trénovať mozog každý deň a zvýšiť si efektivitu a výkonnosť, zvládať stres a lepšie sa koncentrovať. Až sa vám bude z hláv pariť ;)

3. Miro Švec - "Neuromarketingová ochutnávka,alebo stav mysle neovplyvňuje len alkohol"
Miroslav Švec je hľadač a výskumník v oblasti neuromarketingu, zakladateľ blogu Neuromarketing.sk a riaditeľ agentúry DICIO Marketing. Vznik NEUROscience a NEUROmarketingu boli hlavnými podnetmi pre vznik spoločnosti DICIO Marketing v marci roku 2009. Miro sa bude venovať práve využitiu neuromarketingu a vysvetlí, ako ľudia vnímajú niektoré marketingové podnety a ako ich ovplyvňujú emócie pri rozhodovaní.

Nenechajte si ujsť predpredaj lístkov za zvýhodnenú cenu TU: http://bit.ly/2qiSX74.
Tešíme sa na vás :)

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Vstupenky: http://bticket.sk/noc-brain-hackingu-79
Dátum začiatku podujatia: 29. Mája 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 29. Mája 2017 21:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1451N 17.1099E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Noc brain hackingu

Fotografie
Podobné podujatia