Nonstop 24 hodinové korčuľovanie

Podujatie Prešov

Nonstop 24 hodinové korčuľovanie

Príď pomôcť vytvoriť rekord
NONSTOP 24 HODINOVÉ KORČUĽOVANIE
Začiatok 27.10.2017 o 11:00 (piatok)
Koniec 28.10.2017 o 11:00 (sobota )

K prvým narodeninám PSK Arény spoločnosť KEN-EX a Prešovský samosprávny kraj organizujú NONSTOP 24 hod. korčuľovanie so vstupom zdarma.

Cieľom tejto akcie je osláviť narodeniny PSK Arény , vytvoriť nový slovenský rekord a zároveň vyzvať najširšiu verejnosť k športovaniu.

Do akcie sa môže zapojiť každý jednotlivec ,deti , študenti a široká verejnosť. Zaregistrovať sa môžu aj rôzne organizácie a skupiny ako napríklad školy , škôlky , firmy , športové družstvá , športové kluby atd.

Počas celej akcie sa budeme snažiť vytvoriť 2 rekordy a to v počte nakorčuľovaných kilometrov a v počte zúčastnených korčuliarov. Na priebeh celej akcie budú dohliadať dvaja komisári zo Slovenských rekordov.
Podmienkou splnenia a potvrdenia rekordu je aby počas 24 hodín bol nepretržite na ľadovej ploche aspoň jeden korčuliar .
Celú akciu technicky zabezpečuje KK-Sporttiming Kežmarok. O každom účastníkovi vďaka elektronickému náramku budeme vedieť akú vzdialenosť odkorčuľoval. Pre jednoduchšiu organizáciu je nutne sa elektronicky zaregistrovať na stránke : http://www.kk-sporttiming.com/pretek-426/non-stop-24-hodinove-korculovanie Tí ktorí to nestihnú majú možnosť zaregistrovať sa na mieste. Veríme že sa nám to vďaka Vám podarí a spolu vytvoríme 2 nové slovenské rekordy a urobíme niečo pre svoje zdravie.


Počas celej akcie je pripravený bohatý kultúrny program, stánky s občerstveným, zaujímavé súťaže . Chystáme priame vstupy zo SKY RÁDIA.

Pre korčuľujúcich účastníkov máme pripravené :
Vstup Zdarma
Čaj počas celej akcie ZDARMA od SVANO s. r. o.
V čase: 00:00-07:00 nápoj oshee ZDARMA od CEBRA s. r. o.
Pre výhercu v počte nakorčuľovaných kilometrov máme pripravenú hlavnú výhru od Retro Hotel Morava (Víkendový pobyt v Retro Hotely Morava , Tatranská Lomnica )
Pre kolektív ktorý nakorčuľuje najviac kilometrov máme pripravenú výhru od Caffe Diemme ( 4kg kávy )
Účastníci ktorý nemajú korčule majú možnosť si ich zapožičať za symbolické 1,50,-€ od ROBOCOP-HOCKEY SHOP s. r. o.


Tešíme sa na Vašu účasť

Miesto konania podujatia: PSK Aréna, Pavla horova, Prešov
Vstupenky: http://www.kk-sporttiming.com/pretek-426/non-stop-24-hodinove-korculovanie
Dátum začiatku podujatia: 27. Októbra 2017 11:00
Dátum ukončenia podujatia: 28. Októbra 2017 11:00
Pravdepodobné súradnice: 48.9837N 21.2683E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Nonstop 24 hodinové korčuľovanie

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: PSK Aréna
Fotografie
Podobné podujatia