Novoročný koncert mesta Košice

Podujatie Košice

Novoročný koncert mesta Košice

✨ Aj tento rok sa otvoria brány Košickej Rozprávkovej Pošty, 💌 aby pomohla tým, ktorí to najviac potrebujú. Nemerateľná sila charity a vzácny súlad vynikajúcich umelcov sú každoročným spojením, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou osláv príchodu nového začiatku, ktorý je osobnou výzvou, ako zlepšiť náš život a svet. 💫

🎉 Oslávte spolu s nami príchod nových začiatkov. Srdečne vás pozývame na Novoročný koncert mesta Košice, ktorý sa uskutoční 23. januára od 18.00 hod.

Poslami tých najlepších správ pre všetkých nás v roku 2022 budú:
🎤 Lenka Filipová, 🎤 Nela Pocisková, 🎶 Patrik Vyskočil, 🎶 Košický komorný orchester pod vedením Igora Dohoviča, 💃🏻 Tanečné štúdio Adriany Vrbovej, 🎤 moderátor Richard Herrgott.

Hlavným cieľom koncertu je každoročne rozdeliť výťažok Primátorského punču charitatívnym organizáciám. Aj v tomto roku by to tak bolo, žiaľ, súčasná epidemiologická situácia všetko zastavila. Vianočné trhy ostali pod čiernym mrakom lockdownu a zbierka ostala s prázdnou kapsičkou. Aj napriek tomu sme našli cestu a urobíme všetko pre to, aby sme podporili charitatívne organizácie, ktorým výťažok zo zbierky mal putovať.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia