Ocko je doma 2

Podujatie Sereď

Ocko je doma 2
Pridať do môjho kalendára
Kino, Podujatia pre deti
Web organizátora:
kinonova.sered.sk
Ďalšie podujatia v meste Sereď

Ocko je doma 2

Viac ockov. Viac problémov. Komédia.

Hrajú: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Linda Cardellini, John Cena, John Lithgow, Mel Gibson • Réžia: Sean Anders • Scenár: Sean Anders, John Morris • Kamera: Julio Macat • Hudba: Michael Andrews

Keď si dvaja znepriatelení ockovia, jeden vlastný a druhý nevlastný, k sebe na konci filmu Ocko je doma konečne našli cestu, mohli si vydýchnuť nielen ich spoločné deti a vysmiaty diváci, ale predovšetkým producenti tejto úspešnej komédie. Tí sa rozhodli stretnutie testosterónom nabitého Marka Wahlberga a papučkového Willa Ferrella ešte vylepšiť, keď do pokračovania prizvali Johna Lithgowa a nestarnúceho drsňáka Mela Gibsona ako ich otca.

Z Dustyho (Wahlberg) a Brada (Ferrell) sú teraz kamoši. Dusty sa vykašľal na svoj imidž búrliváka a Brad prestal robiť psie kusy, aby sa mu vyrovnal. Dokonca sa rozhodnú, že tohtoročné Vianoce strávia všetci spolu ako jedna veľká šťastná rodina s oboma manželkami a všetkými vlastnými aj vyženenými potomkami. Plán však dostane zásadné trhliny vo chvíli, keď sa na sviatky pozvú ich otcovia. S vrúcne milujúcim Bradovým otcom (John Lithgow) by v tomto smere nebol žiadny problém. Horšie to však bude s Dustyho tatkom (Mel Gibson), tvrďasom, ktorý neuznáva fyzický kontakt a s malými deťmi je schopný vtipkovať aj o mŕtvych prostitútkach. Dusty sa mu vždy chcel vyrovnať a teraz sa bojí, že ho svojou mäkkosťou totálne sklame. A ešte viac sa obáva toho, že otcova prítomnosť premení idylické Vianoce na vojnové pole. Presne k tomu to však smeruje, keďže ani Brad, ani jeho ocko nechcú v tejto neľútostnej bitke ťahať za kratší koniec.

Miesto konania podujatia: Kino NOVA Sereď, Dionýza Štúra 759/35, Sereď
Vstupenky: http://www.kinonova.sered.sk/klient-223/kino-58/stranka-990/film-198818
Dátum začiatku podujatia: 7. Decembra 2017 19:30
Dátum ukončenia podujatia: 9. Decembra 2017 22:45
Pravdepodobné súradnice: 48.284N 17.7339E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Ocko je doma 2

Meno organizátora: Kino NOVA Sereď
Fotografie
Podobné podujatia