ODDÝCHNI SI DEVA - zážitkový babinec v Modre

Podujatie Modra

ODDÝCHNI SI DEVA - zážitkový babinec v Modre
Pridať do môjho kalendára
Stretnutia a zrazy, Zábava, párty, Zvyky a tradície
Web organizátora:
www.tancujvykrucaj.sk
Ďalšie podujatia v meste Modra
Podrobnejšie informácie: kamila@tancujvykrucaj.sk
S mestom MODRA sa spája mnoho prívlastkov – Modra historická, Modra vinohradnícka a vinárska, Štúrova, keramická, kultúrna aj turistická. Všetko toto počas našej víkendovej babskej jazdy spolu zažijeme. Ubytovanie a wellness bude v historickom penzióne MKM priamo v centre malebného mestečka. Nazrieme do zákulisia najväčších remeselných dielní s najdlhšou tradíciou na Slovensku - Modranskej Majoliky. Zažijeme atmosféru „vidieckeho“ pikniku na farme Po Gaštankou, kde si opečieme dobroty, zakrepčíme na ľudovú nôtu, vyrobíme partu a hlavne si oddýchneme. Večer nás čaká ochutnávka vín vo vinárni Pivnica u pradeda a v nedeľu ešte návšteva múzea Ľudovíta Štúra. 

Ak sa ti páči predstava vidieckeho zážitkového víkendu, tak neváhaj, prihlás sa na: http://www.tancujvykrucaj.sk/prihlasenie-oddychni-si-deva/   a nezabudni zobrať aj kamošku! Užijeme si spolu perfektný víkend v komornej atmosfére.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: tanečná škola Tancuj Tancuj Vykrúcaj
Fotografie
Podobné podujatia