Offroad family day a Najväčší SUV test vozidiel

Podujatie Košice

Offroad family day a Najväčší SUV test vozidiel

Pozývame všetkých priateľov a fanúšikov na 1. ročník Offroad family day.

26.08 2022
Počas dňa bude prebiehať SUV výstava značiek Mercedes-Benz, Jeep, Kia,... a predvádzacie jazdy pre verejnosť. Zákazník si bude môcť vyskúšať na vlastnej koži jazdu v ľahkom teréne. Jazda s vlastný SUV 5€ Vstup pre verejnosť je bezplatný. Podvečer bude očakávaný príchod prvých súťažiacich a voľné jazdy na vyhradenej časti trate. Večer bude diskotéka.

27.08.2022
Budú prebiehať offroad preteky. Medzi prestávkou medzi jednotlivými kolami budú aj predvádzacie jazdy. Trať bude rozdelená na 2 kategórie: 1. ľahký offroad (povinné pneu minimálne AT) 2. ťažký offroad (povinné pneu MT, funkčný naviják, 2 osoby v jednom aute) Offroad štartovné : 35€

Podmienky účasti na akcii:
1.Účastník sa môže zúčastniť akcie na základe potvrdenia vyplneného registračného formuláru 2.Účastník je povinný sa pri prezentácii na akcii preukázať dokladom totožnosti zodpovedajúcim s údajmi vyplnenými pri registrácii, podpíše regres v ktorom prehlasuje že sa akcie zúčastní na vlastné riziko a prevezme plnú zodpovednosť za svoje konanie na akcii. 3.Na akcii je prísne zakázané pohybovať sa mimo stanovenej a vyznačenej trasy 4.Účastník je povinný pohybovať sa po trati tak, aby svojou jazdou neohrozoval iných účastníkov a nespôsobil škodu tretej osobe. 5.Účastník je povinný mať na aute obuté pneumatiky minimálne vzoru „AT“ (hĺbka vzoru musí zodpovedať pravidlám cestnej premávky) 6.Účastník je povinný striktne dodržiavať pokyny usporiadateľov a viditeľne označených traťových komisárov. 7.Usporiadateľ má právo vylúčiť registrovaného účastníka z akcie za nedodržanie podmienok účasti bez nároku vrátenia registračného poplatku Ďalšie informácie budeme pridávať postupne.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Tom Kave Talk show
Overené podujatieTom Kave Talk show
BOUTIQUE HOTEL, Košice
Žiadny obrázok
Overené podujatieSnehová kráľovná
Historická radnica, Košice
Tom Kave Talk show
Overené podujatieTom Kave Talk show
BOUTIQUE HOTEL, Košice
SCANDAL Ladies night - Mikulášska edícia
Overené podujatieSCANDAL Ladies night - Mikulášska edícia
JACK pub coffee drink gril & music, Michalovce
Žiadny obrázok
Overené podujatieSnehová kráľovná
Historická radnica, Košice
Cirkus Varius na ľade
Overené podujatieCirkus Varius na ľade
Zimný štadión, Michalovce