OMEGA - Testamentum / Nitra 27.06. 2020

Podujatie Nitra

OMEGA - Testamentum / Nitra 27.06. 2020

Najväčšia show skupiny OMEGA v rámci turné Testamentum, na Slovensku! Koncert nestarnúcej maďarskej rockovej stálice, ktorý prezentuje to najlepšie z jej 60 ročnej tvorby.
Jedinečný a neopakovateľný MEGAKONCERT rockovej legendy, maďarskej skupiny Omega.

⚫ PREDPREDAJ VSTUPENIEK:
predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/omega-testamentum-2020-06-27/

⚫ JEGYEK KAPHATÓK:
predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/omega-testamentum-2020-06-27

Dátum: 27.06.2020
Čas: od 20:00 do 23:00
Miesto: Nitra Amfiteáter, Dolnozoborská 18, 949 01 Nitra-Zobor
__________________________________________________

- Nové skladby, ale samozrejme aj známe staré “pecky” ktoré preslávili maďarskú legendu aj za železnou oponou!
Jedinečný hudobný zážitok dokonale umocní veľkolepá, spektakulárna laserovo svetelná show doplnená množstvom nádherných pyroefektov!

Rozhodne sa môžete tešiť na jednu z najväčších rockových udalostí roka na Slovensku!

- Omega je jedna z najúspešnejších maďarských rockových hudobných skupín, založená v roku 1962.
Je zrejme najstaršou a pritom stále aktívne a úspešne fungujúcou skupinou u našich južných susedov - v septembri uplynulo od jej vzniku už 58 rokov, presne ako v prípade slávnej Rolling Stones. Okrem štátov strednej a východnej Európy sa presadila aj za vtedajšou železnou oponou, vrátane Veľkej Británie, Švajčiarska a bývalého Západného Nemecka.
Nie náhodou bola preto Omega neoficiálne označovaná prívlastkami ako "Východní Rolling Stones". Stala sa významným kultúrnym exportným artiklom a dlhodobo je jednou z poznávacích charakteristík Maďarska.
Coververziu ich skladby - Dievča s perlami vo vlasoch (maď. Gyöngyhajú lány) naspievala na svoj koncertný album z roku 1995 aj skupina Scorpions (pieseň „White Dove“, ktorú Omega vydala s názvom „Pearls In Her Hair“).

Do správnej rockovej nálady vás naladí skupina ZEUS.

ZEUS – jeden z top slovenských coverbandov súčasnosti. Repertoár kapely tvorí 50 slávnych rockových skladieb z konca minulého storočia od skupín a autorov ako Joe Cocker, Bryan Adams či Eagles , Sting, Bon Jovi, Toto , Van Halen...
______________________________________________________

Információk - MAGYAR 🇭🇺

Az OMEGA együttes legnagyobb showja a Testamentum turné keretén belül Szlovákiában! Az örök fiatal magyar rocksztárok koncertje, akik 60 éves munkájuk legjobbjait mutatják be.
A magyar rock legenda, az Omega együttes egyedi MEGAKONCERTje.

⚫ JEGYEK KAPHATÓK:
predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/omega-testamentum-2020-06-27

2020.06.27
Időpont: 20:00-tól 23:00-ig
Helyszín: Nyitra Amiteátrum, Dolnozoborská 18, 949 01 Nitra – Zobor

Hallhatók lesznek új dalok, de természetesen a jól ismert slágerek sem fognak elmaradni, amivel a vasfüggöny mögött legendává váltak.
Az egyedi zenei élményt tökéletesre fejleszti a nagyszabású, látványos lézer show, amelyet sok csodálatos piro-effektus egészít ki.

Az év egyik legnagyobb rock-eseményére lehet számítani Szlovákiában!

- Az Omega Magyarország egyik legsikeresebb rockzene együttese, amelyet 1962-ben alapítottak.
Valószínűleg a legrégebbi, de az mellett még mindig aktív és sikeres együttes – szeptemberben telt el 58 év a kezdetek óta, akárcsak a híres Rolling Stones. A közép- és kelet-európai államok mellett az akkori vasfüggöny mögött is sikerrel járt, beleértve Nagy-Britanniát, Svájcot és az egykori Nyugat-Németországot. Nem véletlen, hogy az Omega együttest a "kelet Rolling Stones" – nak nevezték. Magyarország egyik jellegzetességévé vált.
Feldolgozott dalukat – „Gyöngyhajú lány“ elénekelték a saját koncertalbumjukra 1995-ből a Scorpions együttes is (a dal „White Dove“, amit az Omega kiadott „Pearls In Her Hair“ néven).

A megfelelő hangulatba hangol a ZEUS együttes.

ZEUS - az egyik legnépszerűbb szlovák coverband. A zenekar repertoárjában 50 híres rock dal van, a múlt század végétől való zenekaroktól és szerzőktől, mint például Joe Cocker, Bryan Adams vagy Eagles, Sting, Bon Jovi, Toto, Van Halen ...

Začiatok podujatia: 27. 6. 2020 20:00:00
Koniec podujatia: 27. 6. 2020 23:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
Sibelius, Suchoň a Schumann
Sibelius, Suchoň a Schumann
Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Bratislava