Ondřej Smeykal

Podujatie Bratislava

Ondřej Smeykal

Predvianočné koncerty Ondřeja Smeykala v Bratislave a v Modre. Opäť vám ukáže svoje umenie na austrálsky domorodý nástroj dodgeridoo.

Ondřej Smeykal – fenomenálny hráč na austrálsky nástroj didgeridoo zase po nejakej dobe zavíta na Slovensko. V rámci jeho návštevy sme pre Vás pripravili koncert kde vám predvedie performance na tisíce rokov starý nástroj austrálskych domorodcov.
Prijmite naše srdečné pozvanie na koncert, ktorý je nadýchaný jemnosťou i dynamikou, širokou škálou zvukov a pôsobivých vibrácii, ktoré vás dokážu uchopiť a na krátku chvíľu preniesť do iného sveta, do sveta tónov, do miest kde sa dá odpočinúť a načerpať energia. Ondřejov inovatívny prístup si získal mnoho priaznivcov po celom svete. Jeho nápaditosť potiera tradičné predstavy o hre na tento zdanlivo primitívny nástroj a vynucuje si pozornosť všetkých poslucháčových zmyslov. Didgeridoo v podaní Ondřeja Smeykala je zážitkom, ktorý z vás len tak nevyprchá.

20:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Karol Duchoň 70 - Posledný bohém
Overené podujatieKarol Duchoň 70 - Posledný bohém
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
CALIN ~ Bratislava
CALIN ~ Bratislava
Hopkirk Club, Bratislava
Machine Head v Bratislave 2020
Machine Head v Bratislave 2020
Refinery Gallery, Bratislava