Ondrej Zajac - koncert

Podujatie Prešov

Ondrej Zajac - koncert

ONDREJ ZAJAC
http://www.ondrejzajac.com/

Počas dvoch rokov aktívneho pôsobenia sa gitarista Ondrej Zajac zaradil medzi najvýraznejšie postavy našej alternatívnej hudobnej scény. Plodný autor vydal hudbu sám i v spolupráci s inými na Slovensku, Česku, v Anglicku, Mexiku a pravidelne spolupracuje s vizuálnymi umelcami a nezávislými filmármi. Je oceňovaný významnými svetovými médiami, jeho debut Monolith sa ocitol na longliste Radio Head Awards v kategórii experimentálnej hudby a umiestnil sa aj vo viacerých rebríčkoch najlepších albumov roka. Túžbu objaviť nové svety dokázal aj nasledovným EP ICU, kde v snahe o úprimnosť výpovede zanechal všetko, čo sa s ním spájalo. Žánrovo neuchopiteľný autor svojmu menu nerobí hanbu ani na povestných improvizovaných koncertoch, kde divák nikdy nevie, čo má očakávať. Avantgarda v najlepšom zmysle slova, kde sa spája nespojiteľné a gitara často znie ako všetko možné len nie ako gitara, mu vyniesla ocenenie za najzaujímavejší nový hudobný akt na pražskom Alternativa festivale.

Vstupné: 3€ na mieste / 2€ v predpredaji

Vstupenky si môžete rezervovať priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo na info@literarnakaviaren.sk / 0905 688 665
Platnosť rezervácie vstupeniek končí 24 hodín pred konaním podujatia. Ak rezervované vstupenky nebudú v tejto lehote vyzdvihnuté, budú zaradené do predaja.

Miesto konania podujatia: ViolaPrešov, Tkáčska 2, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 16. Februára 2018 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 16. Februára 2018 19:30
Pravdepodobné súradnice: 48.995N 21.2415E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Ondrej Zajac - koncert

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: ViolaPrešov
Fotografie
Podobné podujatia
The Blackcrow
The Blackcrow
Stromoradie, Prešov
Jozef Hollý TOUR 2020
Jozef Hollý TOUR 2020
Kino Žriedlo, Bardejov
The Blackcrow
The Blackcrow
Stromoradie, Prešov