One Way Fest

Podujatie Banská Bystrica

One Way Fest
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy, Podujatia pre deti, Festivaly
Web podujatia:
www.onewayfest.sk
Web organizátora:
www.milost.sk
Ďalšie podujatia v meste Banská Bystrica
Podrobnejšie informácie: info@onewayfest.sk

Skvelá atmosféra podujatia, zábava, hudba, množstvo zaujímavých interpretov aj prednášok však nie je to najdôležitejšie, čo One way fest ponúka. Jedinečnosť festivalu spočíva v jeho centrálnej myšlienke – ONE WAY, a teda JEDNA CESTA, ktorou je pre nás Kristus. Spoznať Boha viac a pomôcť aj ostatným vkročiť na tú najúžasnejšiu cestu životom je naším hlavným cieľom. Ak hľadáš ten správny smer pre svoj život One Way Fest je rozhodne tým miestom, kde ho môžeš nájsť.


„JA SOM CESTA, PRAVDA I ŽIVOT. NIK NEPRICHÁDZA K OTCOVI, AK LEN NIE SKRZE MŇA.“

Evanjelium podľa Jána 14,6


Park pod pamätníkom SNP v Banskej Bystrici - miesto zábavy, športu a oddychu. Ale pozor, táto rekreačná zóna sa koncom augusta stane miestom, kde sa predstavia kresťanské kapely a interpreti rôznych žánrov a zameraní. Môžeš sa spoľahnúť, že na svoje si prídeš aj ty. 

Čaká nás skvelý zvuk, veľkoplošná projekcia, svetelné efekty a bohatý sprievodný program, ktorý zaručuje 3 dni spoločnej oslavy Boha. to však nie je všetko.

One Way Fest je jedinečná akcia, kde bude kázané Božie slovo meniť ľudské životy a ty pritom nesmieš chýbať.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Kresťanské spoločenstvo Banská Bystrica
Pridať fotografie
Podobné podujatia