Ottone Pesante & Fúzy Múzy

Podujatie Banská Bystrica

Ottone Pesante & Fúzy Múzy

dvojkoncert / heavy brass metal & instrumental
4/6 €

Nová vlna dychového heavy metalu. Mosadz (angl. brass, čo tiež znamená „dychový nástroj“) je zliatina kovov a v kontexte tejto kapely je založená na chémii medzi hudobníkmi a sile, ktorú táto interakcia vytvára. Z mosadze sú vyrobené dva z troch hudobných nástrojov, ktoré budete počuť: trumpeta (Paolo Raineri), trombón (Francesco Bucci) a bicie (Beppe Mondini) – rovno na kosť, medzi Slayerom a Meshuggah, násilne s jedinečnou technikou.
Ottone Pesante hrajú svojbytný žáner nazývaný „dychový heavy metal“. Producentom je Tommaso Collivo, výherca Grammy za posledný album od Muse s názvom „Drones“.

Fúzy Múzy je inštrumentálna kapela hrajúca psycho-thriller, fúziu žánrov inšpirovanú atmosférou filmu, hmyzom, duševnými poruchami a intenzívnymi emóciami. Svoje skladby vyjadrujú počas koncertov divadelným prevedením basgitaristu, ktorý ľudí vťahuje hlbšie do atmosféry. V roku 2014 hrali na festivale Bažant Pohoda a na Radiohead Awards festivale získali cenu od Nadácie Advance Investments na nahratie svojho debutového albumu. V marci v roku 2016 vydali debutový 12-trackový album s názvom Fúzy Múzy, ktorý vyšiel pod hlavičkou Go2stage. Kapela sa momentálne chystá svoj album koncertne promovať a pracovať na prvom klipe.

Miesto konania podujatia: Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, Námestie SNP 16, Banská Bystrica
Dátum začiatku podujatia: 18. Januára 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 18. Januára 2017 22:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7363N 19.1438E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Ottone Pesante & Fúzy Múzy

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
KONTRAFAKT REAL NEWZ 2020
KONTRAFAKT REAL NEWZ 2020
Ministry of Fun, Banská Bystrica
Yzomandias
Yzomandias
Urban Spot, Banská Bystrica
Filip Jančík Tour 2020
Filip Jančík Tour 2020
Evanjelický kostol, Lazovná ul., Banská Bystrica