Ovocné vína, syry a farmárske špeciality

Podujatie Skalica

Ovocné vína, syry a farmárske špeciality
Pridať do môjho kalendára
Varenie, Gastronómia
Ďalšie podujatia v meste Skalica

Ovocné vína, syry a farmárske špeciality

SKALICKÉ LETO•2020
Hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť v rámci súčasnej situácie a obmedzení sériu menších podujatí, ktoré budú prebiehať každú sobotu na Námestí Slobody v Skalici. Tieto podujatia majú za cieľ nielen podporiť turistický ruch, ale hlavne obnoviť kultúrny a sociálny život v meste Skalica.
Pripravili sme tematický zamerané soboty v rámci, ktorých budú prebiehať diskusie s hosťami z regiónu Skalice na tradičné aj netradičné témy.
V rámci priestoru budú umiestnené predajné stánky pre tematický zameraný predaj vždy k danej téme. Priebeh diskusií bude z námestia vysielaný zároveň live na YouTube TV kanál.

V sobotu 1.8.2020 Vás na námestí čaká téma Ovocné vína, syry a farmárske špeciality. Môžete sa tešiť na predajcov s lokálnym farmárskym sortimentom, diskusie o dôležitosti a význame lokálnych potravín., rozhovory s predajcami na tému: ,, ako som sa stal farmárom“ .

Čaká na Vás nielen zaujímavý program ale aj predajné stánky či detský kútik,...

PRIHLÁŠKA PRE PREDAJCU
Predajné miesta sú poskytované bezplatne v rámci podpory podnikateľov zo strany Mesta Skalica a projektu SKALICKÉ LETO 2020.
Každý záujemca o predaj v rámci podujatia si vyplní elektronickú prihlášku uvedenú nižšie ku konkrétnemu podujatiu.
V prípade, že predajca má záujem o umiestnenie v rámci viacerých podujatí je nutné si na každé jedno podujatie zaslať samostatnú prihlášku.

1.8.2020 Ovocné vína, syry a farmárske špeciality
https://forms.gle/MpC7pWQBi4JNiC2Y8

V rámci podujatia je nutné dodržanie hygienických podmienok podľa súčasných nariadení.


Začiatok podujatia: 1. 8. 2020 13:00:00
Koniec podujatia: 1. 8. 2020 18:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia