PACI PAC a kamaráti v AquaCity Poprad

Podujatie Poprad

PACI PAC a kamaráti v AquaCity Poprad
Pridať do môjho kalendára
Koncerty, Podujatia pre deti
Ďalšie podujatia v meste Poprad

PACI PAC a kamaráti v AquaCity Poprad

Hudobno-vzdelávaci projekt Paci Pac nezaháľa a hlási sa s novým programom, s ktorým v rámci turné vypredáva kultúrne domy po celom Slovensku. Nesie názov Paci Pac a kamaráti a okrem krásnych kulís a postavičiek sa môžete samozrejme tešiť aj na nové chytľavé pesničky, ktoré sa už medzičasom stali veľmi obľúbenými. Majestátny Levík Leo ukáže, že nie všetky levy musia jesť mäso a Pán Trampolíni vás naučí po taliansky. O tom, koľko zdravia je v jednom pohári mlieka si povieme zasa v pesničke s názvom Mliečko, no a o tom, aby sa deti už nikdy nebáli zubárov, sa postará pesnička Zúbok. Čo by to ale bol za koncert, ak by sme si všetci spolu nezaspievali a nezadupali aj na nás najväčší hit Slon, ktorý sa počtom videní YouTube blíži k hranici 100 miliónov a je druhým najúspešnejším videom v dejinách Slovenska, pričom Paci Pac je podľa analytickej strán Social Blade, štvrtým najúspešnejším slovenským YouTube kanálom. A my z toho všetkého samozrejme máme veľmi veľkú radosť. Nečakajte ani chvíľu, kamaráti, termíny sa nám plnia rýchlo!

Tešíme sa na koncert :)

PESNIČKY, KTORÉ HRÁME NA KONCERTE

1. PACI PAC INTRO
2. PÁN TRAMPOLÍNI 3. HELIKOPTÉRA 4. LIETADLO 5. OD 1 DO 10 6. ŤAPYŤAP 7. ZÚBOK 8. PES A MAČKA 9. LEVÍK LEO 10. DARČEK 11. SLON 12. MLIEČK0 13. ČARBIČKY

Vstupenku potrebuje každé dieťa aj dospelý.

Podujatie je vhodné pre deti od 1 – 9 rokov
Dĺžka trvania: 50 minút

16:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia