Paci Pac

Podujatie Kežmarok

Paci Pac a kamaráti

PACI PAC A KAMARÁTI
Robiť radosť deťom našimi pesničkami je to, čo nás baví najviac

Po jesennej časti turné sa Paci Pac vracajú v plnej sile, aby navštívili ďalších 20 miest naprieč celým Slovenskom s novou show, plnou chytľavých pesničiek, veselých postavičiek a krásnych kulís, ktoré vás zoberú do rozprávkového sveta.

S Pánom Trampolínim si zaskáčete na trampolíne, Levík Leo vás naučí, že nie každý lev musí byť len mäsožravý a vysvetlíme si, prečo je Mliečko pre deti také zdravé! Samozrejme, všetci návštevníci sa môžu tešiť aj na naše už klasické youtubové hity ako Slon, Ťapy Ťap, Darček, či Čarbičky.

Hovorí Mário Praženec, známy ako Pac: "Venovali sme špeciálnu pozornosť tomu, aby sme náš program čo najviac vyšperkovali. Nové kostýmy sú naozaj perfektné a bude sa na čo pozerať, no a, samozrejme, aj čo počúvať," pričom Paci, Adriana Pešinová, dodáva: "Už sa nesmierne teším, ako ďalším fanúšikom naživo predstavíme novinky a zvedavá som najmä na zastávky, kde sme dlhšie nehrali."

Ako ste už na našich koncertoch zvyknutí, každé dieťa pri vstupe obdrží chutné a zdravé mliečko Brejky, a to úplne zadarmo! :-)

Nedeľa 22. 3. 2020 o 16.00 h
Mestské kultúrne stredisko, Starý trh 46, Kežmarok

Vstupné 7€/osoba
Predpredaj v MsKS, Starý trh 47, Kežmarok, v Kežmarskej informačnej agentúre, Hlavné námestie 64, Kežmarok alebo na www.mskskezmarok.sk a www.predpredaj.sk
Z dôvodu sedenia je potrebné si zakúpiť vstupenku aj pre rodiča, aj pre dieťa.

Začiatok podujatia: 22. 3. 2020 16:00:00
Koniec podujatia: 22. 3. 2020 17:30:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia