Palo Drapák Band Tour 2019 Žilina

Podujatie Žilina

Palo Drapák Band Tour 2019 Žilina
Pridať do môjho kalendára
Koncerty, Kultúra, Zábava, párty
Web organizátora:
laplata.sk
Ďalšie podujatia v meste Žilina
Podrobnejšie informácie: info@laplata.sk

Palo Drapák je späť. Svojím intenzívnym koncertovaním so svojou skupinou na Slovensku aj v Českej republike. Okrem vlastných sólových skladieb spieva aj najväčšie hity z čias pôsobenia v skupine Metalinda, doplnené o interpretácie známych hitov svetových legiend rocku a heavy metalu. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gFYRIN4J1E4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

V rámci koncertu zaznejú songy z nového albumu Dvanásť XII. Samotná príprava trvala rok a pól na kvalite zvuku a textov a spolupráce s interpretmi si dal Palo záležať. Na albume spolupracoval s takými menami, ako je Dominika Stará, Lenka LeRa Rakárova a množstvom ďalších skvelých umelcov.

Môžete sa tešiť aj na vystúpenie energickej Lenky LeRy Rakárovej.

"Je to album, ktorý sa nehrá na to, že chce byť hraný v rádiách. Robil som ho slobodne a voľne a nemusel som sa zameriavať, či sa uchytí", hovorí Palo o svojom novom albume.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/esBTE-e7y9E" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


Meno organizátora: La PlataProduction
Fotografie
Podobné podujatia
Vlasta Redl v Žiline
Vlasta Redl v Žiline
Smer Klub 77, Žilina
ABBA Mania Tour 2019
ABBA Mania Tour 2019
Dom odborov, Žilina
GALAVEČER HVIEZD
GALAVEČER HVIEZD
Dom odborov, Žilina
Sit Down Ladies Comedy
Sit Down Ladies Comedy
Hotel Slovakia, Žilina
PETER NAGY
PETER NAGY
Tennis Point, Žilina
Stromboli v Žiline
Stromboli v Žiline
Smer Klub 77, Žilina