Pančlajn (pridané predstavenie) @KC Dunaj

Podujatie Bratislava

Pančlajn (pridané predstavenie) @KC Dunaj~

Pre veľký záujem pridávame ešte jednu možnosť obdarovať sa zábavnými frkmi. Štedrá stand-up comedy show rozbalí na našom pódiu kvalitnú nádielku humoru. Spod vetvičiek budú vyliezať Juraj Šoko Tabaček, Gabo Žifčák, Dano Čistý, Jakub Ptačin, Matej Adámy, Jakub Lužina a Samo Trnka. Koledovať nám bude hudobný hosť Jerguš Oravec.

Juraj Šoko Tabaček
Ak sledujete televíziu, je to Tunel z Hornej Dolnej. Ak počúvate rádio, je to ten z Od veci_FM. Ak chodíte na standup, netreba vám o tomto klenote naozaj nič vysvetľovať.

Gabo Žifčák
Keď vám príroda nadelí to, čo Gabovi, môžete sa alebo umárať žiaľom a závisťou, alebo to zobrať s humorom a robiť stand-up. Gabo zvolil to druhé, a teraz sa umárame závisťou my ostatní, lebo je v tom ozaj špičkový.

Dano Čistý
Jeden z najunikátnejších zjavov v humore v dejinách tohto štátu a hádam aj toho predtým. Jeho humor chodí po úplne iných chodníčkoch a narába s úplne inými nástrojmi, než by sa dalo čakať od ľudskej bytosti. Konšpirátor by povedal, že je reptilián. Podľa nás je mimozemšťan. Podľa manželky je fajn.

Matej Adámy
Každá skupina potrebuje svojho ufrfľaného papriku. V slovenskom stand-upe je ním Matej Adámy. Z toho, čo život ponúka, sa sústredí na to mrzké, odpudivé, šokujúce, či rovno tragické. A robí si z toho prdel tak kráľovsky, že sa budete smiať – či už po alebo proti svojej vôli.

Jakub Ptačin
V civilnom živote pilný a príčinlivý majiteľ grafického štúdia, vo svojich snoch prezident tohto štátu, na javisku suverénny rečník. Trefné postrehy podané v guľometnom tempe vás rozchechnia tak, že budete hľadať volebnú urnu.

Jakub Lužina
Za dňa hrá detičkám bábkové divadielko, ale za noci… Za noci sa mení na ufrfľaného neurotika na javisku. Lužinovi prekáža všetko – starí ľudia, mladí ľudia, ženy, muži, odpadky, poriadok… Nevieme, čo by mu ulahodilo, ale budeme sa na tom smiať, dokým o tom bude chcieť rozprávať.

Samo Trnka
V televízii zavádza, že je suverénnym popularizátorom fyziky a chémie, ale na javisku neskryje krutú pravdu – z publika je nesvoj a suverénne rozpráva iba o akváriu. A tento ten Pančlajn, prosím, celý uvádza. Ako hovoria robotníci: To je dobré, paninko, zvyknete si.

Jerguš Oravec
Talentovaný bluesman, ktorý vydal sólové EP Aries, s kapelou štúdiový album Next Page dve live DVD. Napriek mladému veku už stihol spolupracovať s Richardom Müllerom, Petrom Lipom, Ivanom Taslerom a I.M.T. Smile, A'Conto, Erichom "Bobošom" Procházkom, Tomášom Slobodom a ďalšími.

12. 12. (pondelok)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 11€ / 10€ v predpredaji v bare v KC Dunaj

Partneri: Doba Magazín, Radio_FM, kamdomesta, CITYLIFE.SK, okocasopis, Dobré noviny, in.ba, Interez, Kultúra v Bratislave

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 12. Decembra 2016 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 12. Decembra 2016 21:30
Pravdepodobné súradnice: 48.1451N 17.1099E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Pančlajn (pridané predstavenie) @KC Dunaj~

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
V TOMTO MESTE ZDOCHOL PES
V TOMTO MESTE ZDOCHOL PES
Divadlo GUnaGU, Bratislava
Odchody vlakov
Odchody vlakov
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Zvieratka na letisku
Zvieratka na letisku
Divadlo Aréna, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieTISO
Divadlo Aréna, Bratislava
V TOMTO MESTE ZDOCHOL PES
V TOMTO MESTE ZDOCHOL PES
Divadlo GUnaGU, Bratislava
HOLOKAUST
Overené podujatieHOLOKAUST
Divadlo Aréna, Bratislava