Pančlajn (pridané predstavenie)

Podujatie Bratislava

Pančlajn (pridané predstavenie) @KC Dunaj~

Pre veľký záujem vám ponúkame ešte jednu možnosť ponatriasať svoje povianočné sadlo s tréningovým programom Pančlajn! Brušné partie a dýchací trakt vám bude rozcvičovať tím stand-upových trénerov v zložení: Matej Sajfa Cifra, Michael Szatmary, Dano Čistý, Matej Adámy, Nasi A. Motlagh, Antonios Vlachou a Samo Trnka. Motivačnú hudbu obstará pôvabná Barbora Bloom.

Matej Sajfa Cifra
Tento mimoriadny moderátorský zjav si získal najprv srdcia poslucháčov na Fun Rádiu a potom aj úprimný smiech, keď ho konečne uvideli v televízii. S klubovou scénou začal koketovať pred dobrými dvoma rokmi a odvtedy je z neho čoraz zručnejší stand-up komik.

Michael Szatmary
S vystupovaním začínal na Silných rečiach a zakrátko sa vypracoval na špičku slovenského stand-upu. Jeho doménou je hladký prejav a silná pointa. Ak ste v živote nevideli stand-up, tento sa vám bude páčiť okamžite.

Dano Čistý
Za dňa špecialista na IT, za noci unikát na poli stand-upu. Jeho umením je schopnosť rozmýšľať ako dieťa v témach, ktoré sú výsostne dospelé a všímať si veci, ktoré berieme za samozrejmé, ako úplne nové. A pri tom vyzerať ako dedinský hlupáčik.

Matej Adámy
Každý z nás má v duši temnú kuticu, z ktorej lozia také ohavnosti, že si ich nepriznáme ani sami pred sebou. Matej, tento pán temnôt slovenského stand-upu, ich s gustom vyťahuje na svetlá reflektorov, lebo v nich dokáže nájsť humor.

Nasi A. Motlagh
Ak chcete vidieť bájneho “migranta”, ktorý naozaj žije na Slovensku, tak nehľadajte ďalej. Nasi je Iránka a s veľkým vtipom rozpráva o tom, ako sa jej žije na Slovensku. Bude vám veselo a miestami veru aj trápne. Little Big Country!

Antonios Vlachou
Tony je Grék, ktorý vyrástol na Liptove. No skúste potom nemať zmysel pre humor. Tony ho má a dokázal to už mnohokrát, či už na domovskej scéne v Trnave, alebo v bratislavských kluboch. Jeho doménou je ľúbezný prejav a obrovská chuť baviť.

Samo Trnka
Konferenciér najslovutnejšej stand-up show Pančlajn. K stand-upu sa dostal tak, že si myslel, že je to ľahké a ono to bolo ťažké, tak sa urazil, zaťal a robí ho podnes, až kým to nebude vedieť naozaj. Sa načakáme.

Barbora Bloom
je speváčka, ktorá mala k hudbe blízko už od malička. Začínala na tajňáša v detskej izbe s kazeťákom, ako 25-ročná už mala svoju prvú kapelu. Neskôr spoluzaložila funk-rockovú kapelu Balance, ktorá sa neskôr pretavila do rockovej formácie Soundrise. Tam sa zoznámila s gitaristom Lukášom Kyškom, s ktorým spolu neskôr založili kapelu Bloom. Svoj debutový album Let the good days come vydali v roku 2013 a o tri roky nato vydala Barbora svoj prvý sólový album 15/7.

16. 1. (pondelok)
Štart: 20:00 hod.
Lístky: vypredané

Partneri: Radio_FM, kamdomesta, CITYLIFE.SK, okocasopis, Dobré noviny, in.ba, Interez, Kultúra v Bratislave

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Vstupenky: http://www.interticket.sk/program/panclajn-stand-up-comedy-show-1638
Dátum začiatku podujatia: 16. Januára 2017 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 16. Januára 2017 21:30
Pravdepodobné súradnice: 48.1451N 17.1099E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Pančlajn (pridané predstavenie) @KC Dunaj~

Fotografie
Podobné podujatia
Ekonomie Sexu - Radim Uzel
Ekonomie Sexu - Radim Uzel
DK Zrkadlový háj, Bratislava
3D EXPO Bratislava 2019
Overené podujatie3D EXPO Bratislava 2019
Vodárenské múzeum BVS, Bratislava
Ekonomie Sexu - Radim Uzel
Ekonomie Sexu - Radim Uzel
DK Zrkadlový háj, Bratislava