Parasport24 tour 2022

Podujatie Spišská Nová Ves

Parasport24 tour 2022

PARASPORT24 organizuje aj tento rok unikátnu charitatívnu akciu BEH PRE KOHOKOĽVEK A KDEKOĽVEK POD NÁZVOM „PARASPORT24 TOUR 15 ročník“

Fanúšikovia tohto športu sa stretnú na troch behoch. 16. apríla štartuje Tučiansky beh a o mesiac neskôr sa 14. mája uskutoční Trenčiansky beh. 15-ty ročník PARASPORT24 tour zavŕši 10. septembra 2022 Spišský beh. Výťažok z behov poputuje hendikepovaným jednotlivcom a vybraným sociálne slabým rodinám!

„Do jubilejného 15-teho ročníka zapájame tri kraje - Žilinský, Trenčiansky a Spišský. Ale hlavne je našim cieľom zapojiť nielen tisícky bežcov priamo na akciách, ale ja vo svete takzvaným virtuálnym behom.Bude sa dať behať v mieste bydliska, na dovolenke, skrátka kdekoľvek.

Spiš - 10. Septembra 2022 sa pobeží Spišský beh. Štart a cieľ bude na úplne novom atletickom štadióne v Spišskej Novej Vsi a trasa povedie krásnou lesnou prírodou, ktorú okolie mesta ponúka.

Výťažok z turné poputuje vybraným sociálne slabým rodinám, hendikepovaným jednotlivcom aj inštitúciám v oblastiach, kde sa bude akcia konať. „Zmenu sme už potrebovali. Za 14 rokov sme nielen pomáhali, ale aj inšpirovali k pomoci iných. Rád sa posúvam vpred a mám rád výzvy. Teraz žijeme ťažšiu.

„Virtuálnym“ bežcom bude medaila poslaná na uvedenú adresu.

Hlavné benefity:
Pred štartom pri registrácii dostane každý tričko, pitný režim V rámci štartovného jeden tombolový lístok ( možnosť dokúpenia si tombolových lístkov ľubovolný počet na mieste ) Po dobehnutí dostane každý pamiatkovú medailu 10-15% zľava pri nákupe e-bicykla spoločnosti origos.sk Pre deti pripravené animácie s profesionálnymi animátormi + atrakcie pre deti a pitný režim zabezpečený džúsmi Capri Sun. Rodičia behajú a o deti je postarané

Ďalšie potrebné informácie k akcii:
Terén je asfalt a poľná cesta Reliéf všetkých tratí doplníme najneskôr mesiac pred začiatkom každého behu Prevýšenie 5 km okruh 70 - 80 m / mierne členitá trasa na celom okruhu Prevýšenie 10 km okruh 140 - 160 m / mierne členitá trasa na celom okruhu Parkovanie je bezprostredne pri areáli štart / cieľ Šatne a sprchy sú k dispozícii pri Turčianskom Behu a Spišskom Behu Reliéf trate doplníme najneskôr dva mesiace pred štartom každého behu

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia