Pavol Seriš: Autor

Podujatie Trnava

Pavol Seriš: Autor

Po dvoch komédiách mnohých charakterov (Chutilo vám, páni?, Zo ZOO) je táto pre zmenu o osude jediného človeka: Autora. Autor predstavuje pracujúceho tvora, ktorý musí vytvoriť originálny zábavný program, inak príde o všetko. Divadlo, v ktorom ide herec viac za seba ako za postavu. Osobná výpoveď o úskaliach tvorby pod režijným dohľadom českého divadelného a filmového režiséra Břetislava Rychlíka.

sobota/12/november
začiatok/19:00
vstupné/5 eur

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

scenár: Pavol Seriš
hrá: Pavol Seriš
réžia: Břetislav Rychlík

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

REZERVÁCIE / Kapacita sály je len 50 miest, odporúčame si preto rezervovať miesta vopred. Stačí nám napísať e-mail na adresu rezervacie(zavináč)malyberlin.sk. Následne vám zašleme potvrdenie o rezervácii. Ak by sme vám však neodpovedali ani do dvoch dní, je možné, že váš e-mail nebol doručený, odporúčame preto napísať znova.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

BERLINER / Dočasný kultúrny priestor sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať do otvorenia kultúrneho centra Malý Berlín.

Miesto konania podujatia: Berliner Dkp, Pekárska 40, Trnava
Dátum začiatku podujatia: 12. Novembra 2016 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 12. Novembra 2016 20:30
Pravdepodobné súradnice: 48.3789N 17.5864E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Pavol Seriš: Autor

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia