Perly Martiny Monošovej

Podujatie Trebišov

Perly Martiny Monošovej

Zemplínska knižnica v Trebišove Vás pozýva na besedu so spisovateľkou, cestovateľkou, ale aj interiérovou či módnou dizajnérkou Martinou Monošovou, 22. októbra 2019 o 16:30 h, v priestoroch knižnice.

Martina Monošová píše príbehy z reálneho života venované najmä ženským čitateľkám.

Narodila sa v Trenčíne, detstvo a mladosť prežila v Starej Turej. V Bratislave študovala odbor Priemyselný dizajn na Fakulte architektúry Slovenskej technickej univerzity. Po skončení školy si odišla vyvetrať hlavu do Anglicka, takmer dva roky žila aj v Belgicku.

Je členkou Spolku slovenských spisovateľov a od r. 2013 je zaradená do zoznamu osobností  Who is who. Je autorkou obálok niekoľkých svojich kníh a tiež je autorkou loga Národný salón vín. Medzi jej záľuby patrí móda, interiér, cestovanie, plávanie, grafika, keramika, olejomaľba, fotografovanie. V  súčasnosti žije v Slovenskom Grobe, venuje sa najmä písaniu a  tiež dizajnu, predovšetkým grafickému.

Martina hovorí: „Život nám ponúka veľa pekného a zaujímavého a záleží iba od nás, či si to vieme všimnúť. Nemíňajme svoju energiu a svoj drahocenný čas na boj so zbytočnosťami. Ak aj v dnešnom svete nie je všetko ideálne, nemalo by nám to brániť v radosti zo života a ani pri napĺňaní nášho poslania. Veď ak nezvládame spojku, kúpme si auto s automatickou prevodovkou a s duchom objaviteľa vyrazme v ústrety vlastnému osudu :-).“

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia