Peter Bič Project - Trenčín

Podujatie Trenčín

Peter Bič Project

PETER BIČ PROJECT – LABYRINT TOUR
Skupina Peter Bič Project vydala na sklonku roka 2019 album Labyrint, Ten obsahuje hneď niekoľko hitov, ktoré dobyli rebríček najhranejších skladieb v slovenských rádiách. Nedívaj sa tak, Z Výšky ( tá sa objavila aj v jojkárskom seriáli „Som mama“), alebo hit, s nádychom leta a pohody Láva. Momentálne skupina dominuje so skladbou Čoskoro, ktorá, sa na začiatku roka 2020 stala opäť najhranejšou skladbou v rádiách. V RTVS ich môžete počuť v ústrednej piesni nového seriálu Hniezdo. Petra Biča ako moderátora, zas, v mimoriadne obľúbenom programe RTVS 3 pódia. Kvalitu skupiny potvrdzujú aj nominácie na OTO 2019 v kategórii skupina a tiež nominácia pre Viki Vargovú v kategórii speváčka, a Petrova aj v kategórii moderátor.

Otvorenie brán: 18:00 hod.

Podujatie Peter Bič Project – LABYRINT TOUR v Trenčíne sa v posledne avizovanom termíne neuskutoční. Podujatie sa presúva na termín 10.09.2021, 19:00 a na nové miesto Amfiteáter Trenčiansky hrad, Matúšova 19, 912 50 Trenčín (pôvodné termíny 18.04.2020, 02.10.2020, 09.06.2021, 19:00 a pôvodné miesto Piano Club, Trenčín neplatí) . Vstupenky zostávajú v platnosti. Miestenkové sedenie sa mení na voľné sedenie.
Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V prípade nezáujmu o náhradný termín a nové miesto konania, môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 13.06.2021 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V prípade nedoručenia emailu skontrolujte priečinok spam / nevyžiadaná pošta, prípadne kontaktujte reklamacie@predpredaj.sk.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Tublatanka na Hrade
Overené podujatieTublatanka na Hrade
Trenčiansky hrad, Trenčín
The Youniverse
Overené podujatieThe Youniverse
Átrium pod Mestskou vežou, Trenčín
Lucie Bíla - To o mně tour 2020
Overené podujatieLucie Bíla - To o mně tour 2020
Posádkový klub - ODA, Trenčín
Volume
Overené podujatieVolume
Átrium pod Mestskou vežou, Trenčín
ŠTEFAN ŠTEC & PETER BIČ PROJECT
Overené podujatieŠTEFAN ŠTEC & PETER BIČ PROJECT
Amfiteáter Trenčiansky hrad, Trenčín