Piatky pre deti: Pinokio

Podujatie Bánovce nad Bebravou

Piatky pre deti: Pinokio
Pridať do môjho kalendára
Divadlo, Kultúra, Podujatia pre deti
Web podujatia:
www.kulturabn.sk
Web organizátora:
www.kulturabn.sk
Ďalšie podujatia v meste Bánovce nad Bebravou
Podrobnejšie informácie: 038/760 30 16, 0948 274 743

Pinokio je interaktívne bábkovo-činoherné divadelné predstavenie, ktorej námetom sa stala klasická rozprávka talianskeho autora detskej literatúry Carla Colldiho „Le avventure di Pinocchio“ z roku 1881. Naši kamaráti si s Pinokiom zaspievajú, zažijú veľké dobrodružstvo a vstúpia do atmosféry Talianska. Naučia sa základné informácie o tejto krajine aj so zameraním na životné prostredie i zopár talianskych slovíčok.

Modrá víla z krajiny Nezábudkovo poukáže na dôležitosť vedieť rozoznať dobro od zla, milo sa správať, neveriť cudzím ľuďom a hovoriť vždy pravdu. Spolu s ňou budú deti kúzliť a vyčarujú nielen dlhý nos za Pinokiove klamstvá.

Staňte sa svedkami, ako sa z drevenej bábky stane dobrosrdečný a obetavý ozajstný chlapec! V piatok 27. januára o 16:30 h sa o Pinokiovi dozvedia všetky deti v Mestskom kultúrnom stredisku. Predpredaj lístkov začne od 9. januára 2017 priamo v MsKS a v MC Anjelikovo.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mestské kultúrne stredisko a Materské centrum Anjelikovo
Fotografie
Podobné podujatia