Pivobranie na Anči 2017

Podujatie Košice

Pivobranie na Anči

Otvorenie sezóny nášho letného sídla akciou PIVOBRANIE NA ANČI.
Na PIVOBRANIE kľudne môžete vyraziť aj s deťmi. Nejedná sa totiž o žiadnu akciu typu Oktoberfest , alebo jemu podobné veľkofestivaly. V areáli sa bude čapovať okolo 30 značiek pív českých, škótskych, anglických, dánskych, nemeckých, belgických, írskych, talianskych, holandských a slovenských pivovarov, mini pivovarov, lietajúcich pivovarov, remeselných pivovarov s bohatou ponukou pivných špeciálov. Akcia nie je cielená len na pivárov a na čím väčšiu spotrebu , ale láka predovšetkým návštevníkov, ktorí si chcú vychutnávať a degustovať ponúkané pivká v príjemnom prostredí nášho areálu. Vstup je zdarma, ani si nemusíte kupovať žiadne poháre, žetóny ...my Vás radi obslúžime.
Na Anči zahájime novú sezónu so špeciálnou ponukou pšeničných, bylinných či kvasnicových pív. Nebudú chýbať ani portre, ležiaky, ,,kyseláče“ , IPY, piva so zníženým obsahom alkoholu či rôzne delikatesy vhodné ku konzumácii piva. PIVOBRANIE NA ANČI bude každoročne otvárať sezónu letného sídla Dobrých Časov. Pivovary, značky pív a program budeme zverejňovať postupne.
Už teraz sľubujem veľké prekvapenie pre všetkých slovenských pivárov. Bude to bombička, ktorá trošku rozvíri hladinu remeselného pivovarníctva!!!!!!!!!!

Miesto konania podujatia: Ryba Anička - Dobré Časy, Pod šiancom 5 Košice, Košice
Dátum začiatku podujatia: 28. Apríla 2017 14:00
Dátum ukončenia podujatia: 1. Mája 2017 01:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7449N 21.2545E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Pivobranie na Anči

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Historická radnica, Košice
Cassovia folkfest
Overené podujatieCassovia folkfest
Hlavná, Košice, Košice
Prázdniny s remeslom v ÚĽUV-e
Overené podujatiePrázdniny s remeslom v ÚĽUV-e
Regionálne centrum remesiel ÚĽUV Košice, Mäsiarska 52, Košice
HANIČKA A MURKO
HANIČKA A MURKO
Historická radnica, Košice