Ples mesta Prievidza 2017

Podujatie Prievidza

Ples mesta Prievidza 2017

Vážené dámy a páni,
plesová sezóna sa blíži! Preto vás srdečne pozývame na Ples mesta Prievidza, pod záštitou primátorky mesta JUDr. Kataríny Macháčkovej, ktorý každoročne otvára plesovú sezónu na hornej Nitre.

Ples s podtitulom „Česko&Slovenský večer“ sa bude konať 14. januára 2017 v Dome kultúry v Prievidzi. Tradične nebude chýbať výborné jedlo, kvalitná zábava a noblesná výzdoba priestorov. Exkluzívnym hosťom plesu bude česká hudobná megahviezda Helena Vondráčková. Večerom bude sprevádzať primáš hudobnej skupiny Kandráčovci – Ondrej Kandráč. O zábavu sa až do skorých ranných hodín budú starať dve kapely – Stay Tuned a Poluvská muzika. Hostia sa môžu tešiť aj na ohňovú show, luxusnú tombolu a portréty, ktoré im vytvorí priamo na plese karikaturista. Pripravené bude bohaté menu a ochutnávka slovenských a moravských vín a syrov. Organizátori tento rok pripravili pre hostí novinku – odvoz z plesu zdarma.

Predpredaj vstupeniek v pokladni DK Prievidza od utorka, 13. decembra 2016.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia