Ples na zámku 2020

Podujatie Pezinok

Ples na zámku - 1. ročník


,,Večer, plný elegancie a zábavy''
25.01.2020 o 18:30hod. / Šimák Zámok Pezinok, Zlatá sála

Vážené dámy a vážení páni, srdečne Vás pozývame, je tu 1. ročník podujatia PLES NA ZÁMKU!

Máme pre Vás pripravený bohatý celovečerný program, už pri vstupe do zámku Vás budú vítať zlaté devy za zvukov jemnej harfy. Oficiálne otvorenie plesu privítame tradičným valčíkom profesionálnych tanečníkov. Počas servírovania vynikajúcej galavečere Vás bude sprevádzať príjemnými melódiami klavirista. Moderátorkou plesového večera bude Veronika Paulovičová a nezostane len pri jej slovách, ale Vám i zaspieva. Samuel Tomeček & Band sa postarajú o plesovú zábavu a určite roztancujú celú sálu. Známe slovenské piesne si môžete zaspievať pri ľudovej kapele a náš DJ Vám bude hrať až do rána. Ples má aj charitatívny rozmer a kto bude chcieť, môže sa zúčastniť naozajstnej dražby. Pripravená je aj bohatá tombola a vtipný fotokútik.
Dress code: BLACK TIE

LÍSTKY si môžete kúpiť na recepcii Palace Art Hotel Pezinok / Šimák Zámok Pezinok.
Viac info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk
Cena vstupenky: 169€/osoba (v cene vstupenky: welcome drink / flying buffet / trojchodová galavečera / večerný bufet / 1 fľaša vína /2osoby)

Začiatok podujatia: 25. 1. 2020 18:30:00
Koniec podujatia: 25. 1. 2020 23:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.