Plochá dráha

Podujatie Žarnovica

Plochá dráha

V sobotu a nedeľu 17. a 18. júna pripravuje Speedway Club Žarnovica plochodrážny víkend a už svoje štvrté a piate preteky sezóny. Do Žarnovice zamieria dve ligové súťaže.
V sobotu budú medzi sebou bojovať tímy českej 1.ligy, medzi ktorými ani tentoraz nechýba Žarnovica. Domáci nastúpia s čisto slovenskou súpiskou, no proti Prahe, Slanému a dvom pardubickým tímom to určite nebudú mať ľahké. Preteky sa začínajú trochu netradične o 16.00 hod. V nedeľu vyvrcholí víkend ďalším kolom československej Extraligy. Žarnovica by mala byť svedkom ešte kvalitnejšie nabitých tímov, než tomu bolo pred mesiacom. Praha, Pardubice a Slaný privedú so sebou na náš ovál hviezdy ako Josef Franc, Matěj Kůs, Václav Milík, Eduard Krčmář a ďalších. V domácom tíme sa predstaví Martin Vaculík a v dobe písania článku prebiehali jednania s ďalším kvalitným pretekárom zo zahraničia, ktorý vlastní niekoľko medailí zo svetových šampionátov. Okrem toho dostanú samozrejme priestor aj domáci odchovanci, ktorí tak budú mať príležitosť jazdecky rásť popri hviezdach svetovej veľkosti. Aj v nedeľu sa začína o 16.00 hod.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
TVRĎÁK B.BYSTRICA
Overené podujatieTVRĎÁK B.BYSTRICA
Lyžiarsky areál SKI Králiky, Banská Bystrica
Majstrovský Zápas MFK Krupina - OFK Priechod
Majstrovský Zápas MFK Krupina - OFK Priechod
Mestský futbalový štadión, Krupina