Iracká Pop-up večera v Nitre

KATEGÓRIA:
Zdieľať podujatiePridať fotografiePridať do môjho kalendára

Iracká Pop-up večera v Nitre

Hľadáte v Nitre netradičný a jedinečný zážitok, ktorý sa v rovnakom formáte už nikdy nezopakuje? Dobrá správa! S Nitrianskou Mareenou vás pozývame na unikátny gurmánsky zážitok - autentickú pop-up večeru, ktorú pre vás pripraví iracká rodina na čele s Maryam, s ktorou sa budete mať možnosť stretnúť pri jednom stole a porozprávať sa pri voňavom a chutnom irackom jedle.

Čo vlastne znamená pop-up večera? Ide o večeru, ktorá sa objaví len v jeden deň na vopred neznámom mieste. Miesto konania Vám oznámime v deň realizácie večere a menu sa dozviete až priamo na mieste. My v Mareene vám však môžeme garantovať, že to bude miesto veľmi príjemné a gastrozážitok nenapodobniteľný.

Hodnota večere je 10 €, v ktorej je zahrnuté tradičné trojchodové menu a nápoje (limonády, čaj). Pokrýva náklady na prípravu, odmenu pre kuchárov a podporu činností OZ Mareena.

Keďže počet miest pri stole je limitovaný, prihlásiť sa môžete na tu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzGorG2OvIw1F7YAyOzrm0SozESeWRH6UHUx7AmnBL2k-WSw/viewform

Pretože tolerancia ide cez žalúdok! #plnezuby