Ultrazvuk - Malé divy turné #2 // koncert

KATEGÓRIA:
Zdieľať podujatiePridať fotografiePridať do môjho kalendára

Ultrazvuk - Malé divy turné #2 // koncert

Ultrazvuk - Malé divy turné #2 // koncert

Dvaja štramáci Vec a Tono S. si pre fanúšikov formácie Ultrazvuk na jar pokračujú v klubovom turné s názvom Malé Divy. Svojou prítomnosťou tak opäť poctia menšie kluby, puby, či bary, kde by ich inak v tejto zostave nebola možnosť vidieť ani počuť. Prestriedajú sa za gramofónmi, povtipkujú s publikom a po koncerte požúrujú s miestnymi, čím naplno využijú čaro každého priestoru, ktorý navštívia. Budú sa proste diať Malé Divy!

A ako bonus, si ľudia, ktorí stoja za značkou ‘primát’, pre vás pripravili aj špeciálny merch v podobe slovenských fair trade tričiek, ktorých vizuál sa bude dopĺňať a meniť v reakcii na konkrétne miesto a mesto. Grafiku si ľudia budú môcť potlačiť sami, alebo s odbornou pomocou, pred a po koncerte v každom klube. V prípade, že nebudete nutne potrebovať nové tričko, kludne upcyklujte a prinesti si vlastné, ktoré vám už dlhšie leží vo vašej skrini. Prípadne si spontánne natlačíte grafiku na oblečenie, čo budete mať v tej chvíli na sebe.

Samozrejme si budete môcť na každej zastávke zakúpiť aj CD / LP Ultrazvuk a dokonca si ho aj nechať podpísať, ak chlapci nestratia fixku.

Sleduj ich:

@ultrazvukrap
@brancikovac
@tonosuchota
@primat.me

Vstupné: 12 eur
Lístky si môžete rezervovať priamo na bare, cez správu alebo na https://tootoot.fm/sk/events/5e32906f7be6610bbc3ead80

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Začiatok podujatia: 28. 5. 2020 20:00:00
Koniec podujatia: 28. 5. 2020 23:00:00
Vstupenky