Príšerka Charlie

KATEGÓRIA:
Zdieľať podujatiePridať fotografiePridať do môjho kalendára

Príšerka Charlie

Z dôvodu epidemiologickej situácie a aktuálnych nariadení obsadzujeme v hľadisku 50 miest s voľným sedením. Prosíme návštevníkov o rešpektovanie opatrení a v hľadisku obsadzovali miesta tak, aby medzi jednotlivými sedadlami boli zachované dostatočné rozostupy.

Sme si vedomí, že aj napriek uvoľneniam musíme ďalej chrániť seba aj vás, a preto v divadle dodržiavame všetky potrebné hygienické a bezpečnostné opatrenia. Po každom predstavení prebehne dezinfekcia priestorov a dotykových plôch.

Strašidelná komédia o filmových príšerkách.

Autor: Gejza Dezorz, Lucia Ditte

Venované slávnemu bábkarovi a autorovi postavičiek "The Muppets" Jimovi Hensonovi. 

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo robia filmové príšerky po ukončení hviezdnej kariéry na striebornom plátne? Veru tak: múmia, upír, mimozemšťan či Frankenstein skutočne existujú, vytvoril ich bláznivý profesor Harryhausen a teraz sa musia ukrývať pred svetom v hoteli na utajenom mieste. A je to strašná nuda! Jedia pukance, pozerajú filmy a dúfajú v hviezdny comeback. Čo ak ich sláva definitívne vybledne a diváci na nich zabudnú? Ktosi však klope na bránu. Príležitosť! Vraj producent z Hollywoodu. 

Bláznivá strašidelná komédia v atmosfére „búrky na cintoríne a zavýjajuceho kojota“ o hľadaní zmyslu života a nástrahách bezbrehej túžby po sláve  s hudbou od Mariána Čekovského  vás postraší, pobaví a zoznámi s udatnou príšerkou menom Charlie.


Tvorivý tím

Scéna, bábky a kostýmy: Von Dubravay

Projekcie: Von Dubravay, Gejza Dezorz

Hudba: Marián Čekovský

Réžia: Gejza Dezorz

 

Účinkujú

 

Michal Adam, Juraj Bednarič, Miroslava Dudková Simon Fico, Andrej Kováč, Ľubomír Piktor, Lukáš Tandara

Fotografie: Juraj Starovecký