TATRY ICE MASTER 2019

KATEGÓRIA:
Zdieľať podujatiePridať fotografiePridať do môjho kalendára

TATRY ICE MASTER 2019

TATRY ICE MASTER 2019

Ľadová krása už má svoje miesto - od 12. do 13. januára 2019 ním bude vysokotatranský Hrebienok, a to vďaka 7. ročníku už tradičného podujatia TATRY ICE MASTER. Počas dvoch dní ľadoví sochári z desiatich krajín sveta vdýchnu život 50-tim tonám ľadu a premenia ich na 40 unikátnych ľadových sôch. Počas podujatia bude pre vás pripravený bohatý sprievodný program.

Počas podujatia budú šikovní sochári a umelci pracovať s 50-timi tonami ľadu na rôznych motívoch a témach, ktoré vdýchnu do impozantných sôch. V prvý deň budú mať sochári voľný štýl. V druhom dni podujatia sa budú sochári držať témy "Gothic" Z 50-tich ton ľadu pripravia ľadoví sochári počas dvoch dní 35 ľadových sôch, ktoré budú počas večera decentne nasvietené. Jedna časť sôch sa bude nachádzať popri budove lanovky a druhá bude umiestnené v druhej kupole vedľa Tatranského ľadového Dómu. Sochy umiestnené v kupole - Galéria ľadových majstrov bude v prevádzke až do skončenia zimnej sezóny, resp. do konca apríla 2019. 

Podujatie Tatry Ice Master bude sprevádzať aj bohatý sprievodný program. Hneď v sobotu večer, keď sa motorové píly vypnú a vy si budete môcť vychutnať pohľad na ľadovú nádheru vás pri pódiu naladí skupina Peter Bič Project. V nedeľu sa na pódiu vystrieda Billy Barman a dievčatá zo SĽUK-u.