Pohár dvojíc do 19 rokov a Majstrovstvá ČR juniorských družstiev

Podujatie Žarnovica

Pohár dvojíc do 19 rokov a Majstrovstvá ČR juniorských družstiev

Plochodrážna sezóna beží naplno a aj Speedway Club Žarnovica pripravuje ďalšie preteky. Špecialitou bude tentoraz víkend, kedy sa do Žarnovice dostavia tí najtalentovanejší mladí plochodrážnici z Európy, aby bojovali o Európsky pohár dvojíc do 19 rokov. Práca SC Žarnovica s mládežou a výchovou nových plochodrážnikov bola tak docenená Svetovou motocyklovou federáciou, ktorá mu pridelila novovzniknutú súťaž určenú pre nastupujúcu generáciu kvalitných plochodrážnikov. V sobotu 7. júla bude Žarnovica prvýkrát vo svojej histórii svedkom dekorácie víťazov významného európskeho šampionátu. Na štart sa postavia dvojice z Dánska, Poľska, Švédska, Lotyšska, Nemecka, Českej republiky a Slovenska.

Na druhý deň bude pokračovať juniorský víkend Majstrovstvami ČR juniorských družstiev, kedy sa o titul budú snažiť tímy z Prahy, Pardubíc, Žarnovice a ďalších klubov. Na našej dráhe tak za dva dni spoznáme najprv európskych a potom českých šampiónov v juniorských súťažiach. Po obidva dni sa začína od 15.00 hod.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia