POWER Tuning party

Podujatie Bratislava

POWER Tuning party

8.ročník výstavy JEDINEČNÝCH ÁUT v Bratislave, na ktorej sú vítané upravené, luxusné, vzácne, superšportové aj americké autá - ako nové, tak aj staršie. Príďte ukázať svoj 4-kolesový sen a zabojovať o trofeje redakcie Power magazínu na parkovisko nákupného centra Bory Mall. Môžete sa zapojiť do moderovaného predstavenia áut, do súťaže car limbo alebo si nechať odmerať decibely výfukov. Vstup a registrácia do súťaží je BEZPLATNÁ!

Výstava bude spojená s prezentáciou šprintérskych áut a motocyklov seriálu Power fest, ktorého účastníci sa tu zídu aj kvôli slávnostnému vyhodnoteniu šampionátu 2021.
Areál vonkajších parkovacích plôch nákupného centra sa otvára o 11.00, kde sa budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie. Prehliadka garážových klenotov prebehne popri výstave Motosalón vo vnútri Bory Mall s expozíciami mnohých automobilových značiek.

Harmonogram:
11.00: Otvorenie "brán" areálu zrazu - parkovisko Bory Mall "Os 19" 14.00 - 18.00: Show & Shine 15.00: Sexi car wash 15.30: "Car Limbo" 16.00: Predstavenie šprintérskych špeciálov od 17.00: Hodnotenie áut 18.00: Meranie dB výfukov 18.30: Odovzdanie cien PTP´21 / Vyhodnotenie slovenského šprintérskeho šampionátu áut a motocyklov 2021

Priebežne: fotenie "cars & girls", výstava šprintérskych vozidiel

11:00


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Biela noc Bratislava 2021
Overené podujatieBiela noc Bratislava 2021
Incheba Expo Bratislava, Bratislava
„ONE MAN SHOW OCKO – Roman Pomajbo
Overené podujatie„ONE MAN SHOW OCKO – Roman Pomajbo
Stredisko kultúry Vajnorská 21, Bratislava
ZDENĚK IZER NA PLNÝ COOLE
Overené podujatieZDENĚK IZER NA PLNÝ COOLE
Dom kultúry Ružinov, Bratislava
DNI VIANOC V INCHEBE 2021
Overené podujatieDNI VIANOC V INCHEBE 2021
Incheba Expo Aréna, Bratislava