Prednáška Dr. Freja – Dlhý život bez chorôb

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy, Kam v Bratislave
Web podujatia:
www.eccevita.cz
Web organizátora:
www.eccevita.cz
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

MUDr. Frej vám vysvetlí praktické tipy, ako si zvýšiť vlastnú energiu, kde sa ukrýva príčina chorôb, jednoduché detoxikačné techniky, ako mať kvalitný spánok, zásady správneho stravovania a pitného režimu, ako posilniť imunitu, chrániť sa pred civilizačnými chorobami a dožiť sa dlhého veku. Prednáška je založená na dlhoročných lekárskych skúsenostiach pána Freja, ktorý vyštudoval lekársku fakultu v Prahe a pôsobil tam niekoľko rokov ako internista. Prírodnú medicínu a výživu študoval v Albuquerque v Novom Mexiku (USA), v Rakúsku a indickej Pune. Vo svojej praxi sa zaoberá svojím vlastným liečebným systémom, ktorý je založený na prepojení liečby zápalu a s ním súvisiacich chronických ochorení, biologických rytmov, detoxikácie organizmu a výživy. Venuje sa prednáškam, seminárom a ozdravným pobytom, publikuje v mnohých časopisoch a vydáva svoje vlastné knihy, ako je napríklad kniha Detoxikácia pre dlhý život alebo Zápal – skrytý zabijak.

 

Prednáška sa uskutoční dňa 2. 12. 2016 v Hoteli NIVY (veľká kongresová sála), Líščie Nivy 3, Bratislava. Začiatok je o 19.00 hodine a MUDr. Frej bude prednášať 1,5 hodiny. Po ukončení prednášky bude možnosť diskusie a otázok k problémom účastníkov prednášky.

 

V priebehu prednášky bude zadarmo ponúkaná ochutnávka liečivých bylinných čajov a možnosť nákupu produktov EcceVita vrátane kníh dr. Freja so zľavou 20 %.

 

Viac informácií nájdete na webových stránkach: http://www.eccevita.cz   

Meno organizátora: Ecce Vita
Fotografie
Podobné podujatia
Malý Vianočný Trh v Horárni
Malý Vianočný Trh v Horárni
Horáreň Horský park, Bratislava
BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.
BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II.
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
LARA FABIAN
LARA FABIAN
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieVIANOČNÝ KONCERT ADOREMUS A HOSTIA
Katedrála sv. Martina, Bratislava
Fragile – Vianočný koncert
Fragile – Vianočný koncert
Nemecký kultúrny dom Rača, Bratislava