Prekvapivé podujatie pre všetkých

Podujatie Piešťany

Prekvapivé podujatie pre všetkých

Prekvapenie , ktoré sme spomínali , sa stalo skutočnosťou.

Hlavný hosť , skupina No Name, nakoniec nepríde. Management s kapelou i s name sa ospravedľňujú.

Prečo ?

Začiatok reklamnej kampane, kde postupne mali pribúdať účinkujúci , zo začiatku pôsobil ako samostatný koncert skupiny No Name. Skupina v rámci tour ktorú plánuje, si nemôže dovoliť do naplánovanej tour koncert ďaľší , tak ich môžete vidieť na nej.

Zaujíma Vás skôr Čo sme Vám pripravili , však ?

Možno príde aj …kuzelník , v tomto príde nebude len cliche , ale nadobudne reálne rozmery.

Profesionálny kúzelník a iluzionista Jiří Hadaš nepochybne patrí k českej kúzelníckej špičke. Modernej mágii sa venuje viac ako 20 rokov. Začal už ako dieťa , pod vedením svôjho tatina. Za svôjho pôsobenia získal niekoľko prestížnych ocenení z magických súťaží v Českej republike i zahraničí. O tom, akým kúzlom sa premiestni do Diplomat Arény , môžeme zatiaľ len hádať :-)

Avizovaná skupina Nora Carusso z Nového Mesta nad Váhom o sebe uvádza štýl : pop-elektronica, my to laicky zjednodušíme na ska . Snáď sa chalani neurazia a prídú vo veľkom štýle , aj s nedočkavými fanúšikmi.

Nielen jediným východniarom v programe 26.10. 2018 bude populárna slovenská skupina, ktorá sa v roku 2018 dostala do finále ankety OTO 2018 .

Aktuálne môžete počuť ich titulnú pieseň v seriáli Som Mama. Presne tak , zoskupenie okolo Petra Biča s jeho Peter Bič Project pride do Piešťan.

Druhým zástupcom východného Slovenska bude skupina, ktorá si Vás so srdcom šarišského temperamentu podmani. Prinesie Vám umelecký zážitok v podobe šarišských , rusínskych , zemplínskych a rómskych piesní v ich temperamentnom prevedení. Ľudová hudba je zoskupením talentovaných hudobníkov doplnených krásnou speváčkou Vladkou Keselicovou. Kapela patriacia do popredia interprétov prinášajúcich zážitok z ľudovej hudby = Šarišanci.

 

Ešte niečo pridáme , ako by to bolo. Ak by bolo prekvapivé podujatie bolo bez prekvapenia ?

Ale to už čoskoro. Zatiaľ pst.

 

Niekdy je viac vidieť a počuť ako čítať.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
LODENICA 2020
LODENICA 2020
Autocamping Lodenica, Piešťany
HEX Back To The Clubs Tour
HEX Back To The Clubs Tour
Piešťanský pivovar ŽiWELL, Piešťany
ČERVENÍK 2020
ČERVENÍK 2020
Amfiteáter, Jaslovské Bohunice