Prem Avatar Fest 2017 - Len Láska

Podujatie Sereď

Prem Avatar Fest 2017 - Len Láska
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy, Jarmoky a trhy, Festivaly
Web organizátora:
www.premavatarshop.com
Ďalšie podujatia v meste Sereď
Podrobnejšie informácie: www.premavatarshop.com v sekcii BLOG

Prem Avatar Fest 2017 - Len Láska

Uz po tretí krát úspešný festival jógy, ezoteriky a zdravého životného štýlu. Nádherné stretnutia, kopec zaujímavých prednášok, skvelej spirituálnej hudby, cvičenia, meditácií, bubnovačky, zdravého jedla a v neposlednom rade množstvo príležitostí na nákup zaujímavých vianočných ETHNO - EZO - BIO - EKO a HAND MADE darčekov <3

Z programu vyberáme:

JOGA s FREDYM - Fredy Aiysi príde opäť predstaviť svoje umenie a bude viesť jeho typickú jógovú "hodinu" (tak jeden a pol až dve), kde si pri krásnej hudbe prídu na svoje tak začiatočníci, ako aj pokročilí... (18.11. - 15,00 hod.)

INSPIRIT JOGA s Vierkou Aiysi - Vierkyna jemnosť, mladosť a harmónia prejavená v jógovo tanečných praktikách aj s prekvapením. Vierkyna jógová hodinka bude patriť k ozdobe našeho festivalu (17.11. - 16,30 hod.)

BABAJI SURYA NAMASKAR kurz - Babaji surya namaskar je modlitba vďačnosti v pohybe, ktorá kombinuje vďačnosť a uvedomovanie si Boha s prastarými jogovými pozíciami. Jednoduché cvičenie len 5 - 10 kôl denne môže poskytnúť rovnaký úžitok ako 45 minútové cvičenie hatha jogy, a pomôže vám vybudovať si silu, pozitívny tok energie a jasnú myseľ. Tento kurz potrvá asi 3 hodiny. Štandartne bol spoplatnený čistkou 45,- €, pre návštevníkov festivalu bude GRATIS.

SIMPLY MEDITATION - je nástroj, ktorý vám pomôže upokojiť myseľ, rozvinúť si vnútornú rovnováhu a prežívať viac lásky vo vašom každodennom živote a vzťahoch. Tieto jednoduché techniky sú skvelé pre začiatočníkov a každého, kto žije v neustálom strese. Môže priniesť pozitívne výsledky už pri 5 - 15 minútach cvičenia denne (prednáška s ochutnávkovou ukážkou)

OM CHANTING - OM Chanting je bezplatná skupinová technika, ktorá používa transformačnú silu zvuku ÓM na aktiváciu samoliečiaceho potenciálu účastníkov. Táto technika transformuje negativitu na pozitívnu energiu, podporuje Matku Zem a fyzický, emocionálny a duchovný prospech všetkých
zúčastnených. Na festivale budete mať túto výnimočnú techniku možnosť zažiť počas obi dvoch dní.

ATMA KRIYA YOGA - vám pomáha vytvoriť si osobný vzťah s Bohom, privedením vedomého vnímania duše do každej vašej činnosti. Prinesie vám viac lásky, radosti a prepojenia so samotným životom. Milosť šaktipátu vám pomôže spáliť karmu, očistiť telo a myseľ, aby ste mohli napredovať na vašej duchovnej ceste. (prednáška s ochutnávkovou ukážkou)

Meditácia smiechom – veľmi účinná, jednoduchá meditácia založená na princípe smiechu

máme pre Vás pripravené ukážkové hodiny z Power jógy, Hatha jógy, Aštanga jógy a ďaľších oblastí asánových cvičení so skúsenými jógovými lektorkami z celého Slovenska.


HUDOBNÉ VYSTÚPENIA a BUBNOVAČKY:

Liečivá bubnovačka v kruhu s Mirom Randuškom - Miro praktikuje terapeutické bubnovačky v kruhu, kde rozdá prítomným niekoľko desiatok bubnov a spoločným rytmom vytvorí nezabudnuteľný zázitok aj pre úplných bubnovacích začiatočníkov (18.11.)

Interaktívna Bubnovacia show kapely DHANYAVAD - skvelý profíci zahrajú, vtiahnu a rozvibrujú všetkcýh prítomných. Dá sa pridať s akýmkoľvek prineneseným nástrojom...

KIRTAN of BHAKTI MUSIC - zažite dotyk Božskosti vo vibrácii čarovného Kirtanu v podaní jemnej divy, duly, spirituálnej speváčky Ujjvaly Denisy Urbanovej a kapely Bhakti Music.

Michal Kulich - spirituálny gitarový spev, mantry a živá meditačná hudba. Miško obohatí festival o pár krásnych tónov z jeho spirituálnej produkcie. Tešíme sa.PREDNÁŠKY, WORKSHOPY a PREZENTÁCIE:

RAMIVANA: známy muzikoterapeuti Rami a Ivana Vás prevedú mystickou prednáškou doplnenou ukážkami ETHNO hudobných nástrojov a alikvótnych zvukov.

KARPATSKÝ PECÚCHOVIA - Duchoslav a Weleslava - prírodné bytosti žijúce na Myjavských kopaniciach, ktorí sa venujú obnovovaniu dávnych Slovanských tradícií a žitiu v súlade s prírodou organizujú mnohé kurzy a pobyty: prírodná kuchárka (kurzy prírodného varenia), kurzy výroby píšťal, bubnov, vlastných lukov a prírodnej lukostreľby... po prvý krát zavítajú na náš festival. Ich prednášky a ukážky budú patriť k ozdobe podujatia...

MEANDRA: Ako správne používať za studená lisované oleje pre upevnenie svojho zdravia.

Vlasta BlaŽena Pavlíková - Liečenie sa a zvyšovanie imunity pomocou prírodných produktov Sibírskeho zdravia.

Terapeutický koncert Tibetských Kryštáľových mís: Po veľkom úspechu z minulého podujatia znovu zaraďujeme tento všeliečiaci terapeutický zážitok.

Tibetské misy pre relasáciu, meditáciu a liečenie seba samého - ukážka použitia tibetských mís, ich história, spôsob použitia a sebaliečenie nimi...

Jarka Šmalová - prírodná bytosť nám príde predstaviť, ukázať, ponúknuť a čo to porozprávať o telových a ušných sviečkach.Ako sa dá s nimi veľmi jednoducho a rýchlo poliečiť množstvo problémov. V ponuke bude mať aj čakrové sviečky, mydielka, doma štrikované ponožky a zvonkohry.

Aura Cleaning – čistenie AURY. Ako sa starať, chrániť si a očisťovať svoje energetické telo

NEERA – prírodná detoxikačná a revitalizačná kúra pre očistu, posilnenie a úpravu hmotnosti tela

PROJEKT MANTRA – je bezplatne vedený program, ktorý vám pomôže postupne si vytvoriť jednoduchú, ale mocnú prax každodenného čantovania počas 40 dní. Je ideálny pre začiatočníkov, ktorí potrebujú jednoduchý, ale účinný nástroj na upokojenie mysle, otvorenie srdca a vytvorenie si pozitívneho zvyku každodenného spájania sa s Bohom.

Ján Jas Bálint - so svojimi magickými sviečkami predstaví reprízu veľmi úspešnej prednášky z Pezinského festivalu ORBIS HARMONIAE na tému “Ukončovanie karmických vzťahov.”

MERKABA - orgonitové výrobky, terapeutické ladičky, náramky, feng shuei doplnky

Pán Ing. Matula – psychotronik s 30 ročnou praxou okrem liečivých preparátov vlastnej výroby prispeje aj prednáškou o “Liečení seba samého…”

Katka Hudecová s neodmysliteľnou sovičkou ponúkne najvšakovatejšie množstvo magických sviečok všetkcýh možných farieb, veľkostí, tvarov a účinkov

Miesto konania podujatia: Dom Kultúry Sereď, Školská 118/1, Sereď
Dátum začiatku podujatia: 17. Novembra 2017 09:30
Dátum ukončenia podujatia: 18. Novembra 2017 18:00
Pravdepodobné súradnice: 48.2842N 17.7384E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Prem Avatar Fest 2017 - Len Láska

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Prem Avatar Fest 2017
Fotografie
Podobné podujatia